Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Létezik tényleges fogyás az...

Létezik tényleges fogyás az olyan személyeknél mint én?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy elég kövér vagyok az is voltam kiskoromban is.

Kipróbáltam több fogyókúrát, amik nem igen jártak sikerrel még ha agyon is éheztettem magam akkor sem.

Egyszer kórházban kötöttem ki e véget mert annyira nem volt már étvágyam a koplaláskor, hogy magas volt a vérnyomásom és egyszer elájultam.

Mindig össze szűkült a gyomrom és már 1 pohár víztől úgy befájdult a legvégén, hogy el kellett mennem lefeküdni amíg a gyomrom újból össze nem szűkült.

összesen 2 kilót adtam le 4 hónap alatt a koplalással, de akkor is csak az izomtömegem csökkent az orvos szerint.

Nem az a nagyon nagy vagyok hanem inkább az a duci szerűség.

Sportoltam is amúgy kiskoromban sokat, de az alakom nem igen változott semmit.... :/


2012. febr. 12. 18:43
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja 173cm vagyok és 87 kg. 19/f ha számít valamit
2012. febr. 12. 18:45
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem is kell koplalnod, mert azzal csak az anyagcseréd lassítod. Próbáld meg, hogy belövöd az étrendet 2,5-3g/testtömeg kg fehérjével és 3g/testtömeg kg szénhidráttal, majd innen kéthetente csökkented a szénhidrátot, ha nem fogynál heti 0,5 kg-ot. Mellette menjen aerob edzés (szobabicaj, gyors séta, ellipszis tréner, lépcsőzőgép) heti 4-szer 40-50 perc. Szerintem menni fog. A fehérjét vidd be sovány húsból, tojásból, túróból, a szénhidrátot pedig zabpehely , rizsből, krumpliból(+ sok zöldség:brokkoli, kelbimbó, spenót) és este már a húshoz csak zöldség menjen.
2012. febr. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
értem hát megpróbálom amúgy ez előtt 4 évig fociztam de azt is abba hagytam... :/ az orvos azt mondta évi 2kg ot hízok amit igen csak nehéz megfékezni.... :/
2012. febr. 12. 18:56
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha majd újra mozogsz és diétázol, le fog menni.
2012. febr. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

amúgy még egy kérdésem lenne!

minek van egyáltalán ennyi háj az embereken?

mi célt szolgál?

vagy egy "genetikai rendellenesség" ez nekünk?

el nem bírom képzelni... :/

2012. febr. 12. 18:59
 6/9 A kérdező kommentje:

amúgy ugyan annyit eszek mint egy átlagos ember el nem tudom képzelni, hogy... szal érted... :/

sokan arra fogják hogy sokat eszek pedig tényleg nem és mégis...

haverom többet eszik mint én és neki nincs ilyen problémája pedig tényleg többet visz be mint én ahogy így megnéztem meg mondták a szülei is...

2012. febr. 12. 19:02
 7/9 A kérdező kommentje:
ja és nem sportol meg semmi csak fekszik egész nap lustul az ágyon és mégsem megy rá semmi :/
2012. febr. 12. 19:05
 8/9 anonim ***** válasza:
Persze így van, alkati dolog, de jó étrenddel és mozgással tudod kompenzálni a lassabb anyagcserét.
2012. febr. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2012. febr. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!