Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 1,5 éve edzek Volumass 35,...

1,5 éve edzek Volumass 35, Mega Amino 3200, Vitamin For men, Kreatin monohidrát (BTN), és Car box. Jó párositás lenne? Ezeket hogyan adagoljam-szedjem egy nap? 16,5 vagyok 172cm 70-72 kg.

Figyelt kérdés
monohidrátot ajánlották de ha tudnátok más kreatint ajánlani a biotech es cuccok közül ami jó lehet?
2012. febr. 12. 19:17
 1/4 Zakathol ***** válasza:

Amino tablettának nem sok értelme van (tablettázott fehérje horror áron). Pláne ha van egy normális étrended sok hússal.


A Volumass-ba minek még plusz cukor?! Max a kreatin mellé tudnám elképzelni, de ahhoz se szükséges. Elég ha étkezés előtt 10-15 perccel benyomsz 5g kreatint és kész.


A monohidrát teljesen tökéletes. A többi kreatin-csodaszer - még ha egy picivel többet is nyújtanak - feleslegesen drágábbak. A monohidrát egy igazi hátasló a testépítésben: mindig számíthatsz rá :)


Ha tömegnövelsz - amit nem mondtál, de gondolom az a cél:

~1g/testtömeg szénhidrát és 0,5g/testtömeg fehérje edzés után.


A napi étrended tartalmazzon 2g/testtömeg fehérjét és 5 g/testtömeg szénhidrátot.


A kreatin feltöltési időszakban(kb 1hétig): testtömeg/3 g szétosztva a nap folyamán 5g-os adagokra

A második héttől pedig a feltöltési időszakban használt mennyiség felét oszd el. Edzés után mindkét esetben mehet a turmixba 5g, a többi amikor esik.


20 testtömeg kg-onként menjen 1 liter víz minden nap, ami esetedben minimum 3 liter víz.

2012. febr. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát valami tömegnövelésféle lenne a cél de mégis szálkásan.:) Mert nagyon sokat szenvedtem hogy cuccok nélkül elérjek idáig 49 kg ról és 27 karról felugrottam a jelenlegi súlytömegemre 70 kg ra és 36 os szép formás karomvan. csak az a gáz hogy úgyérzem itt megrekedtem egyszerüen akárhogy kajázok nem fejlődök. Akkor ez így összetéve egy elégjó pakk?
2012. febr. 12. 20:31
 3/4 Zakathol ***** válasza:
A pakk jó, de ha az étrended nem, akkor pénzkidobás.
2012. febr. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát az étrendem amennyire lehet rendbenvan...Bár 05_20 kor kelek és álltalában 15_00 ig suliba vagyok megpróbálom úgycsinálni hogy jó legyen...
2012. febr. 12. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!