Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hasizom 10 hét alatt, ötletek?

Hasizom 10 hét alatt, ötletek?

Figyelt kérdés
A véleményeteket / segítségeteket kérem. Neki álltam edzeni magam, hogy formába jöjjek újra, de hasizom táján elég csehül álok és van a hasamon némi felesleg is, nem sok, pár kiló. Olyan edzésprogram vagy gyakorlatokat szeretnék tőletek amivel hamar elégé szép izmos hasat lehet csinálni, 10 hetem van rá hogy sikerüljön, legalábbis ez a kitűzött célom. Minden nap szánnék rá időt, minimum fél órát max 1 órát. de azt csak hasizomfejlesztéssel tölteném. néztem rengetek gyakorlatot videókon képeken leírásokban, próbálgattam őket, de sok olyan van amit egyszerűen nem értek, mert elkezdem és vagy nem érzek semmit hogy dolgozna a hasizmom, vagy annyira megerőltető hogy egyszerűen pár pillanat múlva képtelen vagyok mozogni. 18 éves fiú vagyok, nagyon jó génjeim vannak ilyen izomnövekedés terén, sokkal gyorsabban nő az izmom mint másnak, rendszeresen edzettem is eddig és formában tartottam magam, csak most vizsgaidőszak miatt nem volt időm erre, és elpuhultam. Előre köszönöm az értelmes válaszokat!
2012. febr. 13. 18:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerinted létezik olyan gyakorlat amelyik diéta nélkül égeti a zsírt??

Nem hiszem....

Csinálhatsz 10 000 felülést is akkor sem lesz kockás hasad

ha nem diétázol, még 10 év alatt sem!

2012. febr. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hasizom gyakorlatok, mellé szálkásító diéta, CSAK így lehet kockás hasad
2012. febr. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szálkásító diéta kell és aerob edzés. Hasprés persze mehet mellé, de a zsír az aerobbal megy majd le és a diétával.

Heti 4-szer 50 perc szobabicaj, ellipszis tréner, lépcsőzőgép, kocogás, ugrálókötelezés, ilyesmi. :)

[link]

2012. febr. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat. Persze ilyen edzés is van az én kis edzéstervemben, de csak heti 1 szer 1 óra, de akkor többre veszem, amennyire időm engedi, szálkásító diéta az mit takar, mit kellene fogyasztanom, és mennyit, ebben esetleg valamelyikőtök tud útmutatást adni vagy egy linket ahol bővebben tudok erről olvasni, illetve személyes tapasztalatot. Az megfelelő aerob edzés lesz számomra, ha heti 1 nap lépcsőzök, 2 nap futok, 1 nap ugrálókötelezek, esetleg lehet hatékonyabbá tenni ezeket a gyakorlatokat ha például úgy futok hogy plusz súly van rajtam? Köszönöm a válaszokat!
2012. febr. 13. 19:26
 5/6 anonim ***** válasza:

Úgy is jó, hogy mindennap más aerobot csinálsz, de nem kell súllyal terhelned. Ezt olvasd el, alul van tovább gomb is, a 3. oldalon van a szálkásításról leírás, étrend is:

[link]

2012. febr. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem tehát rendesen kell edzenem hasra és mellette szálkásító diétát tartanom és olyan aerob edzéseket csinálni amik 130 as pulzus szám alatt van, tehát futni meg ilyesmiket. Így már tisztább a kép, köszönöm szépen a segítséget!
2012. febr. 13. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!