Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Megoldható-e úgy a tömegnövelé...

Megoldható-e úgy a tömegnövelés, hogy a többi izomcsoporthoz képest a combfeszítők csak minimálisan fejlődjenek?

Figyelt kérdés
Sajnos a többihez képest (felül pálcika vagyok, combhajlítóm sincs szinte semmi) ez az egy izmom eleve nagy, és sokkal könnyebben is fejlődik. Így viszont meglehetősen aránytalanul festek, úgyhogy szeretném egy szintre hozni az egész testemet, és felzárkóztatni a többi izmot. Kivitelezhető ez mondjuk úgy, hogy a combhajlítókat is nagyon megdolgoztató gyakorlatokat relatíve kisebb súllyal végzem, mint a többit? Nyilván kihagyni vagy elhanyagolni nem szeretném, de azt sem, látványosan túlfejlődjön a többihez képest. Nő vagyok egyébként.
2012. febr. 14. 15:51
 1/4 anonim ***** válasza:
én nem erőltetném hogy elhanyagoljam a láb edzést de ha ennyire zavar ne edzd a lábad csak két hetente.
2012. febr. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

a test harmóniára törekszik , nem fog annyira elmaradni , ne aggódj .

egyébként meg szerintem( legalább is nekem ) a férfiaknak tetszenek az izmos női lábak , vagy lehet hogy csak nekem van rossz ízlésem

2012. febr. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor nekem is rossz ízlésem van :P

És szerintem sem fog látványosan túlfejlődni, ha egyensúlyban edzel.

2012. febr. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Első, félreértettél, írtam hogy NEM akarom elhagyni a lábedzést, csak esetleg kisebb súlyokkal dolgoznék. Pont az a problémám, hogy már túl van fejlődve, és szép-szép az izmos láb, de elég hülyén mutat a 25 centis karokkal. :(
2012. febr. 14. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!