Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyi idő után áll helyre a...

Mennyi idő után áll helyre a Danabol okozta májfunkció változás?

Figyelt kérdés
Nem fejezhetem be a szakmámat ha nem lesz jó a májfunkcióm, márciusban lesz vérvétel, a kúra elején járok( 8. nap ), egy 100 szemes kúrát decemberben már végig csináltam. Ha most befejezem, 1 hónapon belül helyre állnak az értékek?
2012. febr. 14. 18:11
 1/6 TOMAtm ***** válasza:
a máj rettentő gyorsan regenerálódik,vegyél LEGALON 140mg -os tabit aztán nyomasd napi 2esével.persze ha a korábbi kúrádból maradandó májkárosodást szenvedtél azon nem segít semmi(mérnem szurizol?)
2012. febr. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!! utánanézek! Május környékén tervezem elkezdeni a Deca-t ! Csak valami lightosabbal akartam kezdeni. De amúgy igen...kárvolt . még 1x köszönöm!!!
2012. febr. 14. 18:23
 3/6 anonim ***** válasza:

danabol egyáltalán nem számít ahogy te fogalmaztad lightos szetroidnak sokkal erősebb a hatása mint a dekáé. Egy jó tanács dekát nagyon nehéz eredetit szerezni szinte lehetetlen, ha neked mégis sikerülne nem ajánlom hogy magában használd mert ha sikerül eredetit kapni az lefogja lőni a pöckösödet 1-2 hónapra azt garantálom ha ezt el akarod kerülni tesztoszteron készítményt kell mellé tolni pl: Tesztoszteron Depo vagy Testosteron Propionat ezzel megakadályozod a 2 hónap impotenciát. Jah és a Legalon tényleg jó választás a máj regenerálására de van még ilyen segítség is


[link]


vagy


[link]

2012. febr. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát igen, ezért is féltem jobban a szuritól, ez a libidócsökkenés nagyon riaszt. Amúgy Legalon volt is itthon. Ezt a dana kúrát már sehogy nem kellene befejezni ugye? kúra után 1 hónapom lenne rendbe jönni . Tényleg köszönöm, sokat segítettetek!!
2012. febr. 14. 18:55
 5/6 anonim ***** válasza:

Mennyi idő után áll helyre a Danabol által okozott Szív,és érrendszeri károsodás?

Válasz:Soha!

Lehet hogy valaki azt írja hogyha abbahagyod semmi bajod nem lesz tőle,de nem biztos hogy valóságos, minden szervezet másként reagál!

1 hónap múlva lehet hogy kiürül...lehet nem is lesz semmi.

Csak majd mikor egyszer a szívedhez kapsz és elájulsz,tudjad hogy mitől van!

2012. febr. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

2nap 12óra 32,42másodperc után, ez bizonyítva is lett!

http://www.youtube.com/watch?v=o9QydE15TCQ

Ajánlom figyelmedbe.

2012. márc. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!