Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ismeritek? Nektek bevált?

Ismeritek? Nektek bevált?

Figyelt kérdés
van Rubint Rékának egy 2008-as programja "napi 20 perc önmagadért" na és abba van az egyik program hogy popsiformálás.nektek ez bevált?hatásos?láttatok valami változást egy idő után?ha igen mennyi idő után látszódott?
2012. febr. 14. 19:39
 1/4 *Glissade* ***** válasza:

Szia!


1. Be fog válni, ha eddig nem csináltad (pláne akkor ha eddig semmilyen mozgást sem csináltál)!


2. Jah, hatásos...


3. Igen, látni fogsz változást, ha elég kitartó vagy, és nem eszel többet a napi kalória igényednél.

Ill. ha csinálod rendesen, úgy ahogyan a Réka mondja:D

Vagy ha az nem tetszik, akkor két naponta 1 órát... ha az sem szimpi, akkor minimum heti 3x 1 órát. A heti 3 alá ne menj!


4. Az idő attol függ... hogy honnan indulsz, mit szeretnél elérni?

Mennyire veszed komolyan, mennyit kajálsz.

2012. febr. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ha tudom minden nap de csak a popsiformáló részét.kitartásom az van mert már kb 4 hónapja csinálom azzal nincs gond.szeretem is meg minden..de semmi változást nem látok..na jó talán 1 kicsit:P (és mások is mondják) nyárig szeretném még folyamatosan csinálni de természetesen utána sem hagyom abba csak nyárra szeretnék szép popsit*.*
2012. febr. 14. 20:20
 3/4 A kérdező kommentje:
jaa és amm nem vagyok dagi sem 56 kg és ezt tartom évek óta evéssel semmi gond:P
2012. febr. 14. 20:22
 4/4 *Glissade* ***** válasza:
Nah, akkor így tovább:)
2012. febr. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!