Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Létezik csoportos torna...

Létezik csoportos torna zenével nemi megkülönböztetés nélkül?

Figyelt kérdés
Aerobic és hasonló csoportokban csak nők vannak. A férfiak a konditeremben növelik az izmaikat. A zumba jó, de az csak mozgáskoordináció. Én olyant keresek Budapesten, amelyikben van bemelegítés, mozgáskoordináció, erősítő, statikus kitartó gyakorlatok és stretching/lazítás, egy órában, korra és nemre való megkülönböztetés nélkül. Lásd a svéd példát magyarul: [link] Vagy részletesebben angolul: [link]

#torna #zumba #testedzés #torna férfiaknak
2012. febr. 15. 06:37
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Úgí néz ki, hogy ilyen nincs. Pedig olyan jó. Jó üzlet is. Edzők, menjetek el tanulmányútra Svédországba, a Friskis&Svettis-hez. Van ott magyar tornavezető is, én legalább Ilonát ismerem, biztos van több is. Angolul mindegyik tud. Elég, ha egyszer-kétszer megnézitek, miről van szó. A fél város hozzátok fog járni. Én mindenképpen. Egyszerű, kellemes, egészséges. A stockholmi Friskis&Svettis célja, hogy Stockholm legyen a világ legegészségesebb városa. Vegyétek fel a versenyt!
2012. febr. 15. 23:00
 2/11 A kérdező kommentje:
Azért örülnék, ha egy fittnes-edző vagy hasonló reagálna, hogy érdekes-e az ötlet vagy sem és ha nem, miért nem. Mi az oka annak, hogy csak nőknek van csoportos, zenés mozgás. Az hogy "a férfiakat nem érdekli" nem válasz, mert mindenre fel lehet kelteni az igényt, még értelmetlen dolgok fogyasztására is, azt pedig mindenki beláthatja, hogy ami a nőknek jó, az jó a férfiaknak is.
2012. febr. 16. 09:52
 3/11 A kérdező kommentje:
Ebből kiderül, miről beszélek: [link]
2012. febr. 16. 11:59
 4/11 A kérdező kommentje:
Van még rajtam kívül valaki Magyarországon, akit ez a fajta mozgás érdekel? Kezdem unni, hogy csak magamat kommentálom. Nem létezik, hogy ez ennyire érdektelen. Ez a lehető legjobb, legsokoldalúbb mozgás nőknek és férfiaknak egyaránt, amellett nagyon vidám is. Nekem nagyon hiányzik. A zumba egy kicsit hasonlít, de abban nincs kondi, sose megyünk le a padlóra. Meg ott is csak nők vannak. Nekem az nem baj, csak furcsa a férfiak érdektelensége.
2012. febr. 16. 18:03
 5/11 anonim ***** válasza:

Bízom benne hogy előbb utóbb "megvilágosodunk" és férfiak is rájönnek hogy nem csak kondigépeken lehet edzeni.

Ha esetleg időközben találnál ilyet Budapesten légyszi írj egy privátot.Köszi

2012. febr. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Végre, legalább ketten vagyunk. Nem értem, hogy az edzők miért nem harapnak rá. Nagy üzlet! Svédországban csak arra kellett vigyázni, hogy ne legyünk túl sokan a teremben, ha jól emlékszem, 50 volt a határ ott, ahova én jártam. De van ez mindenütt, csak Stockholmban 20 helyen, folyamatosan a hét mindegyik napján és mind tele van. Pedig ott se olcsó.
2012. febr. 18. 09:48
 7/11 ypsarion válasza:

Magam is csatlakoznék!


Kerestem, kutattam neten...nincs sehol.


Ánno én jártam. Kifejezetten férfi aerobic volt.

Pocakos izzadt, vörös urak ugráltak egy kis pöttöm terror-lány után...

Kész voltam mindig.

Kivégzett minket.


Kifejezetten férfiasra vette a figurát (nem volt puncierősítés, stb.), és kifejezetten férfi alkalmak vltak, heti párszor.


Ez a Ventura Wellness-ben volt a Fehérvári úton (XI. ker.)...

Néztem most őket, de nyoma sincs ennek az órarendben.

Szerintem ha többen összeállunk, akkor mehetne újra:)

2012. ápr. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Jó, én ebben is benne lennék, de leginkább vegyes csapatban érezném jól magam. Most már akkor vagyunk hárman Budapesten. Még elférünk...
2012. ápr. 16. 17:04
 9/11 A kérdező kommentje:
Még mindig senki több. Érthetetlen. A trénerek érdeklődésének hiánya is furcsa. Nyáron szabadtéren szeretek leginkább résztvenni a csoportos zenés tornában.
2012. jún. 12. 23:42
 10/11 anonim válasza:

Én is csatlakoznék ármilyen csoportos tornához.

A III.ker-ben lakom. Nekem jó ha csak nők vannak az is

2013. febr. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!