Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kajakozok már sok ideje és...

Kajakozok már sok ideje és rengeteg fehérjét tömegnövelőt megittam és kreatint is szedtem és nem nézek ki sehogy vékony kar stb. Ezt mitől van?

Figyelt kérdés
2012. febr. 20. 20:15
 1/6 A kérdező kommentje:
Ez*
2012. febr. 20. 20:16
 2/6 dirtboy ***** válasza:
egyrészt attól mert nem csodapor másrészt meg lehet hogy a kajak nem pont izomnövelésre alkalmas
2012. febr. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

mert elsősorban a kajától nősz a pontos tömegnövelő étrendtől.

a táplálék kiegészítő,mint a neve is mutatja kiegészít egy jó étrendet,önmagában nem csodaszer.

keress egy tömegnövelő étrendet szerintem.

2012. febr. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek!!:D
2012. febr. 20. 20:46
 5/6 anonim ***** válasza:

Attól is függ hogy versenyszerűen kajakozol-e.

Mert ha igen akkor ne csodálkozz, főleg ha még a genetikád is ellened van.

Én is kajakozom, de én nem versenyszerűen. De nyáron kajak edzés mellett többször van kondis edzésünk, ilyenkor télen meg csak kondis edzés van a tanmedencézésen kívül. Szóval főleg ilyenkorra kellene felszedned tömeget, novembertől, mert mindjárt indul a szezon és akkor meg ha akarsz ha nem leszálkásodsz.

2012. febr. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi amúgy versenyszerűen:D
2012. febr. 21. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!