Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szegeden lenne valaki aki...

Szegeden lenne valaki aki futna velem? Mert egyedül már néha unom.

Figyelt kérdés
Amúgy Petinek hívnak, 23 éves vagyok,a részletekért kérlek írj nekem üzenetet.
2012. febr. 21. 16:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Merre szoktál, mennyit és milyen gyorsan?

Most télen is futottál a hidegbe?

Én várok tavaszig, amíg jobb idő lesz, addig mással pótolom:)

2012. febr. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Például A Rókusi, Budapesti, Sziléri sugárutakon, A Tisza-partján a sétányon,van egy két kialakított köröm, még a körtöltésen is szoktam. Általában 6-12 km-t futok, az átlagos futótempóm az olyan 12 km/h, vagyis futásnál szoktuk megadni perc/ kilométerbe, az meg

5 perc/1km.

Nem mindig egyenletes tempóban futok, néha kedvem támad begyorsulni.

Télen- nyáron futok, gyakorlatilag lételemem mert e nélkül nem érzem magam jól( közérzetileg)

Hétköznap vagyok Szegeden, hétvégére hazautazom.

Egyébként ha te nem tudnál úgy futni mint nekem az nem probléma, futok a te tempódba, mert úgyis ha nem elég nekem akkor elmegyek majd még egyet futni. Ilyenkor azt nézem hogy futok valakivel és így kellemesebb. Volt hogy egy ismerősömmel futottam, de ő csak 1-2 km-t tudott futni, és ezt úgy oldottam meg hogy futva elmentem hozzá, az 4 km volt akkor vele lefutottam azt az 1-2 km-t és még vissza is futottam így megvolt a szükséges többlet.

2012. febr. 27. 00:48
 3/6 anonim ***** válasza:

Én Tisza-parton szoktam, néha körtöltésen is, de ott sok a kutyás..lehet futottunk is már el egymás mellett:)

Most több mint egy hónapot kihagytam, mert elég beteg voltam, meg rákaptam a spinningre és inkább oda mentem.

Futni vasárnap voltam először, akkor (ha hihetek a telómnak, amit mért) 54 perc alatt 7,7

tegnap pedig 59 perc alatt 9 km-t "futottam"..szóval hozzád képest én kb csak gyaloglok:)

2012. febr. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

szerintem az a lényeg hogy mozogsz és ez jó dolog.

Mindenkinek egyéni a tempója.

Én futás után google earthon szoktam lemérni hogy mennyit futottam ha tudom pontosan melyik utcákon mentem.

Otthon a futótársamnak van gps -es órája ami szerintem pontos bármerre is futunk.

Egy-két személyes dolgot elárulnál magadról? legalább név, életkor akár privátban is.

2012. febr. 28. 21:32
 5/6 A kérdező kommentje:
Csak nem elriasztottalak valamivel? csak kíváncsi voltam hogy ki lehetsz :-)
2012. márc. 5. 15:14
 6/6 anonim ***** válasza:

Akkor írsz privátot.

Bocsi de azért nem fogom itt kiadni magam egyből, főlleg, hogy nem én tettem fel a kérdést, tehát én nem "futok" senki után sem:)

2012. márc. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!