Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mehetek betegen edzésre?

Mehetek betegen edzésre?

Figyelt kérdés

Egy hasmenéses-hányásos járványt kaptam el, már harmadik napja nem ettem semmit, csak víz és gyógyszer.

Minden másnap van edzésem, az előzőt kihagytam, mert akkor iszonyat rosszul voltam, de a holnapit már nem akarom. Lehet abból bajom, hogy éhgyomorra, legyengült szervezettel megyek erőnléti edzésre?


2012. febr. 21. 22:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát még szép hogy lehet bajod. Ilyenkor ne menj edzeni.

A szervezeted arra összpontosít hogy kiűzze a betegséget, ha még elkezdesz edzeni és feladatot adsz neki hogy izmot építsen, akkor többet ártasz vele mint használsz. Izmot biztos hogy nem épít ilyenkor, valamint azt is eléred hogy a betegséged még később fog elmúlni. Na meg az sem utolsó hogy nem kellene az edzőtermet bacilusokkal elárasztani. Nyomass vitaminokat aztán csak akkor eddz ha full jól vagy.

2012. febr. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy a technikai edzéseket nem lenne nagy gond kihagyni, csak a kondit kellene csinálnom, hogy a versenyen formában legyek, legyen esélyem, és a holnapi pont kondi lenne.


19L

2012. febr. 21. 23:06
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

sima kondi? tehát mennyire fertőznéd be a társaidat? :D

esélyed sincs a kondidat megtartani, mert legyengülve nem fogsz tudni úgy edzeni, mint egészségesen. tehát max. átmozgatod magad, de az otthon is menne, lehet többet érne a lakásban maradni, próbálni enni, vitaminokat bevinni stb.

2012. febr. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
bajod.. a betegségnél sokkal nagyobb bajod már nem lehet, max. rosszul leszel edzés közben, de ezt nem bajnak nevezném. csak fölöslegesnek. nem fogsz tudni ilyen állapotban erősíteni, és nem is kéne erőltetni.
2012. febr. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Megaztán dögöljön meg a szomszéd tehene is, nem...?

Nehogymár csak Te f.ssál meg hányjál 3 napig, másnak is jusson a jóból... (komolyan eldobom az agyam, meg még bele is rúgok egyet)

2012. febr. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyet kell hogy értsek az ötödik válaszolóval. Amúgy a kérdésre válaszolva:igen,lehet bajod tőle.
2018. márc. 23. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!