Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mindennap edzek fenékre,...

Mindennap edzek fenékre, lábra hasra, még is mikor befeszítem például a fenekem akkor narancsbőrös. :S Mit lehetne még tenni?

Figyelt kérdés
Nem vagyok kövér, normális alkatom van és szeretném formában tartani magamat, de ez még is nagyon zavar, de ha csak normálisan állok akkor nem látni semmit sem.

2012. febr. 22. 20:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

ha rendesen edzenél,akkor alapból nem bírnál edzeni mindennap ugyanarra az izomcsoportra.

nézd újra a mai fókuszt,abban a fitnesz modell bige a kajálásról is pampog.

2012. febr. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Visszanézegettem, nem teljesen az egészet, de én nem így edzek mint ő :D Inkább máshogyan fogalmazok, feszesíteni szoktam naponta körülbelül háromnegyed-1 órát, tudom nem sok, de nincs nagyon időm..:S és ezért csinálom mindennap.
2012. febr. 22. 20:56
 3/21 A kérdező kommentje:
Képet küldök üzenetbe, ha kell..
2012. febr. 22. 21:16
 4/21 anonim ***** válasza:
küld.
2012. febr. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 justme123 ***** válasza:

Az nem jó, ha minden nap edzel. Kell idő az izmoknak, hogy regenerálódjanak így fejlődnek+aerobot ajánlanék még.


[link]

Ezt olvasd el, ha az egészet nem is a 2. részét. Nagyon fontos az étkezés és az egézséges életmód ilyen szempontból

2012. febr. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
27%
talán mert nem a rubintréka szarságtól kellene várni az eredményt, de azért küldjél neki képet a narancsbőrös seggedről. szálkásító étrend, aerob + súlyzós edzés
2012. febr. 23. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

akkor inkább te küldj nekem képet nyuszi:).

első

2012. febr. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Dilisnyuszi:

Már nem azért, de te honnan veszed, hogy nem súlyokkal edzek?..Azzal szoktam, igaz nem nagy súlyok, de még is súly..Elméletileg csuklóra van, de a bokámra szoktam tenni és azzal csinálom a gyakorlatokat..


justme123:

Elolvastam és figyelni fogok rá ezentúl.


A képeket meg küldöm.

2012. febr. 23. 16:41
 9/21 justme123 ***** válasza:

Dilisnyuszi csak segíteni próbál a sajátos hangvételében, ami teljesen megérthető, mert mindenhonnan ezeknek az ,,izmos,, néniknek(akik 100% hogy nem az aerobic hülyeségüktől izmosak annyira) a hülyeségük árad.


Gondolom azok ilyen tépőzáras bokasúlyok meg ilyesmi, ami szerintem semmire nem jó, legfeljebb, hogy jobban rontsd az izületeid stb. Ez nem a Dragon ball, hogy 100-as gravitáción majd izmosodsz, ez az élet, ha valamit akarsz, dolgozz meg érte.

2012. febr. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

justme123:

Ezen a Dragon ball-os részen jót nevettem.:DD Lehet hogy igazad van a bokasúllyal kapcsolatban, de még is jobb mint ha semmi nem lenne.. igaz hogy a pincébe van egy ilyen edzőterem féleség, de azokat még nem próbáltam..

2012. febr. 23. 17:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!