Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mindennap edzek fenékre,...

Mindennap edzek fenékre, lábra hasra, még is mikor befeszítem például a fenekem akkor narancsbőrös. :S Mit lehetne még tenni?

Figyelt kérdés
Nem vagyok kövér, normális alkatom van és szeretném formában tartani magamat, de ez még is nagyon zavar, de ha csak normálisan állok akkor nem látni semmit sem.

2012. febr. 22. 20:37
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
akkor szerintem próbáld ki, és állíts is össze egy normális edzéstervet (meg egy normális étrendet, mert nekem az jön le, hogy az sincs), csak azzal fogsz értékelhető eredményt elérni. egy kis segítség: [link]
2012. febr. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
és a pincés edzőtermek a legeslegjobbak, akkora feelingjük van, hogy az hihetetlen, nagyon kipróbálnám egyszer :D
2012. febr. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Köszi:D amúgy tényleg nincs étrendem.. azt eszem amit főznek..:D

Egyébként egyszer volt az hogy jöttek át fiú haverok és szétnéztek ilyesmi, meglátták a pincét és elkezdtek gyúrni.. csak ugye én nem fogok odaállni 5-6 fiúhoz gyúrni..:D de egyet melleztem, ők meg fogták oldalt a rudat.:DDD

2012. febr. 23. 17:14
 14/21 anonim ***** válasza:
étrendben még ez is segíthet: [link] és ez mindenképp kell, ez a legfontosabb, úgyhogy állítsd össze és tartsd be :D
2012. febr. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Okés, neki kezdek és összeállítom, aztán megpróbálom betartani..:D édességet már nem eszek..csak az a gond hogy alkoholt se szabadna inni, de hétvégenként 1-1 lecsúszik..:D
2012. febr. 23. 17:20
 16/21 anonim ***** válasza:
az viszont ne csússzon, lehetőleg a diéta idején kívül se, főleg hogy lány vagy.
2012. febr. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Tudom..tudom, hogy nem kéne..
2012. febr. 23. 17:24
 18/21 anonim ***** válasza:
na, akkor egy kis akaraterő, meg egy kis kitartás, aztán fogjál neki.
2012. febr. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Csak mikor az egész társaság iszik meg cigizik.. akkor elég nehéz..de hál' istennek nem cigizek..De meg kell próbálni..:D
2012. febr. 23. 17:27
 20/21 anonim ***** válasza:
nem meg kell próbálni, hanem meg kell csinálni, de neked így nem fog menni.
2012. febr. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!