Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy nyárra ne...

Mit tegyek, hogy nyárra ne legyen feleslegem?

Figyelt kérdés

Azt mondják,hogy ideális a súlyom de én mégsem érzem jól magam a bőrömben. Egyébként 170 cm és 60 kg vagyok. Reggel 58.5. De engem ez a súly elkeserít:( Feleslegem leginkább a hasamon van, de mindenhonann van ledolgozni való. Szoktam anya előtt is ilyeneket mondani magamról,hogy dagadt de ő mindig azt mondja,hogy ne mondjak hülyeségeket meg hogy nekem vékony a derekam, de az nem jelent semmit attól még hájas a hasam:( Sokat olvastam a neten is ilyen fogyókúrás dolgokról és ha nyárra elszeretném érni ezeket (lapos has,picit a combból is mehet, kicsi vádli stb.) mit kéne tennem?

Mellem nincs és szerintem akinek van egy kis feleslege de ha van melle akkor az annyira nem gáz. De nekem nem nagyon van és ez így fuj :S Kérlek segítsetek,hogy mit kéne tennem! Étrend,sport? :( Semmi önbizalmam sincs,mert belenézek a tükörbe és kb elsírom magam. Minden evés után megnézem a hasam stb.....

Kb. 55 kg szeretnék lenni. De igazából a kg nem is számít,csak az,hogy megfeleljek magamnak.

14/L


2012. febr. 23. 15:48
 1/1 anonim ***** válasza:
az első a szálkásító étrend: [link] emellett sok aerob edzés és minimum saját súlyos, de ha van lehetőséged, akkor súlyzós edzés. miután lefogytál, azután is igyekezz egészségesen kajálni és mozogj sokat, ettől jobban is érzed magad :)
2012. febr. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!