Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy készüljek fel a magasugrá...

Hogy készüljek fel a magasugrásra?

Figyelt kérdés

Az suliba jövőhéten osztályozzák az ollózó magasugrást.


Én már a volt sulimban 142 cm-t ugrottam, de nemrég a gyakorláskor a 140 -et nem-sikerült átugranom.


Tippeket, trükköket, tanácsokat kérnék ezzel kapcsolatban, hogy a lehető legtöbbet hozzam ki magamból. Hogy nyújtsak, hogy fussak neki, vagy akár, mire figyeljek oda, közvetlenül az ugrás előtt, és közben... és hasonlók.


Ha van valami honlap ahol az ollózó magasugrásról többet megtudhatok, kérlek linkeljétek be, mert én nem találtam ilyen oldalt.


Válaszaitokat előre is nagyon köszönöm! Szép napot!



2012. febr. 23. 18:15
 1/4 A kérdező kommentje:
Gyakorláskor elég hajlamos voltam hamar lábfájást kapni, pedig semmi gond, és semmi betegségem nincs, egyszerűen csak olyan izmokat mozgat meg ez a tevékenység, amelyeket a mindennapokban az ember nemigazán használ. Pontosabban a sípcsontom környékén érzem a fájdalmat. Ezt csak azért írtam le, hátha valaki tudna ebben is segíteni, mert szerintem simán lehet valami olyan nyújtási módszer, amivel ezt kiküszöbölöm... na-de nem ez a fő gondom. Elsősorban a fent feltett kérdésre várnék válaszokat.
2012. febr. 23. 18:23
 2/4 anonim ***** válasza:
gyakorolni kéne, mint minden mozgást a pusztakezes gyilkolástechnikáktól kezdve a balett mozdulatokig.
2012. febr. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
gyilkolástechnika :)) rendben, csak az a gond h itthon nincs magasugró berendezésem és a követezó 2 tesi órán nem ezt fogjuk gyakorolni, annak ellenére h a 3. órán osztályzás
2012. febr. 23. 18:50
 4/4 anonim ***** válasza:

ez egy komoly probléma. sz.ard le!

ha majd tényleg fel kell készülnöd valamilyen mozgásra, legyen az egy harcművészet elkezdése, valaminek a betanulása, azt gyakorlással fogod tudni elérni. eleinte lassan, a mozgást átgondolva, majd gyorsabban, erősebben.

hát most nem tudsz tanulni, ez vagyon.

2012. febr. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!