Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 30 évesen kezdem a testépítést...

30 évesen kezdem a testépítést, tényleg csak kox-al megy?

Figyelt kérdés

Tehát tényleg csak kox-al vehetem fel a versenyt azokkal akik 16 évesen kezdik?

(a fejlődés mértékére értem,nem arra,hogy nagyobb leszek e egy 15 évvel többet/korábban edzőtől).


2012. febr. 24. 18:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
lehet hogy nem fogsz olyan ütemben fejlődni, mint a fiatalabbak, de ez a kox dolog szerintem hülyeség, ilyen korban is simán ki lehet alakítani egy normális fizikumot, és hát vannak a tesztófokozók is, amik esetleg segíthetnek később.
2012. febr. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 dirtboy ***** válasza:
100%

lényegtelen hogy 30 vagy,aki versenyezni akar annak kel a kox nem csak az idősebbnek de a fiatalabbaknak is,másként sosem érik el a verseny színvonalat.


fejlődni fejlődhetsz persze kox nélkül is 30évesen.

2012. febr. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
60%
Megy 30 felett is, jó étrend és edzésterv kell és néha egy kis Tribulus:)
2012. febr. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
39%

Hülyeség, ugyanúgy fejlődsz, sőt még jobban megy majd, mert más a gondolkodásod, kitartóbb vagy és a csontjaid is jobban bírják.


Én ajánlom a rendszeres főtthús evést, ne csak a fehérjeport idd annak a fele amúgyis cukor.


A húshoz meg egyél sok savanyú gyümölcsöt, hogy bírd emészteni.

Hogy ne készítse ki a beled tarts egy nap pihenőt hetente az evésben és akkor csak joghurtot egyél, hogy ne terheld túl az emésztőrendszeredet!


Ha napi egy kiló főtt húst megeszel plusz fehérjepor, és 2-3 naponta intenzíven edzel tehát legalább heti 3 alkalommal 4-5 órán át.

Akkor 8-10 hónap alatt akkora leszel mint egy állat!

Legalább 15 kiló izmot felszedsz majd!

2012. febr. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

és miért akarod felvenni a versenyt velük?

azt hittem 30 éves korára már van annyi értelme egy embernek,hogy a sport elsősorban az egészségről szóljon.

aztán jön a funkció és ezután esetleg a esztétikum.

egyébként ja.

ha jó az étrended és betartod az edzéstervet,akkor az elején jól fejlődhetsz.

ha meg nem készülsz versenyre akkor nem kell kox.

2012. febr. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

Nem akarom felvenni a versenyt,csak "nagy" szeretnék lenni.

Ha az egészség lenne a cél,a jógát választottam volna vagy a táj csít :).

Funkció?? Ezt hogy érted? Hogy ha lejárok kondiba utána tudok bútort is pakolni? Az alapvető erőm megvan,kidolgozott izmost testet szeretnék.

Na szóval összeraktam egy étrendet,veszek multivitamint,c-vitamint,edzés utánra fehérjét meg vitargo-t. fehérje 2 gramm ch 5 gramm/tskg. Ezt olvastam kb. Jó így?

Köszi mindenkinek a választ. Kox-al akkor még ráérek (ja és itt nem naposimról beszélek,hanem "normális " kúráról,de majd később)

2012. febr. 24. 19:39
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Kox nem kell, étrendet jól számolod és a kiegészítők is ok.
2012. febr. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
30 éves az nem sok, rengeteg időd van még vannak 60 éves testépítők is elég komoly formában.
2012. febr. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én inkább 3g/tskg-t ajánlanék hogyha tényleg komolyan gondolod.
2012. febr. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Helyes étrenddel, s edzéseket komolyan veszed, pár év alatt, lazán lehetnél "nagy" :)
2012. febr. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!