Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy kezdjem a testépítést?

Hogy kezdjem a testépítést?

Figyelt kérdés
Olyan embert keresek aki segít elindulni az alapoktól, gondolok itt pl egy kezdő edzéstervre, mit egyek (konkrét kaját) milyen étrend kiegészítőt vegyek, mikor kell bevennem, szóval minden ami egy kezdőt érint.Semmit nem tudok erről, ezért kérem segítségeteket

2012. febr. 17. 18:00
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Ebben mindent megtalálsz, alul van tovább gomb is: [link]

Utána kérdezz, ha nem tiszta valami.:)

2012. febr. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
óóóó ez nagyon jó :) köszönöm szépen, egyetlen kérdésem lenne, tudnál ajánlani valami étrend kiegészítőt? 170cm magas és 65kg vagyok, bár nem tudom ez számít-e
2012. febr. 17. 19:04
 3/20 anonim ***** válasza:
Multivitamin a legfontosabb (multipro, mega daily one, vitabolic, stb.) + edzés utánra ajánlok tejsavó proteint (myofusion, vpx syngex, nitro pure whey gold, stb) és dextrózt (ha van rá pénz, akkor vitargo-t).
2012. febr. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 big dog ***** válasza:
Montez,légyszi tedd hozzá ilyen esetben,hogy ne a shop.b-en nézelődjön mert az élettől is elmegy a kedve ilyen akcióban 14ezres myofusion-öktől ! :DD Meg ON standard whey 20 rugóért,felér egy öngyilkos merénylettel. :)
2012. febr. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 big dog ***** válasza:

Vitargorol még nem is beszéltem :))

Tudod,ott az alapismeretek,egy katt és vége. Halálra van ítélve a pénztárca,villanyt is kikötik,nemhogy még csirkét vegyen :DD

2012. febr. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Az igaz. Bodybuildinbolt.hu, Sportika.eu, Muscleteam, stb.

Ezektől rendelj.

2012. febr. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
ejha ezek tényleg horror áron mozognak :D de ha szeretnék valamit kezdeni a testemmel akkor inkább erre költök, mint alkoholra vagy cigire. lehet kombinálni a termékeket? mármint az nem baj ugye, ha 2 különféle dolgot szedek egyszerre? pl tejsavó protein és dextróz kombó
2012. febr. 17. 20:51
 8/20 anonim ***** válasza:
Pont úgy kell edzés után.:)
2012. febr. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
remek köszönöm :) kell valamiféle naplót vezetni? láttam olyat, hogy valaki ugye mérte magát + fényképet is csinált és havonta írta a fejlődését. érdemes vagy csak jó ha van?ja és tudom hogy relatív kérdés, de körülbelül hány hónap után várhatok szemmel látható fejlődést magamon ha komolyan csinálok mindent?
2012. febr. 17. 20:59
 10/20 anonim ***** válasza:
Írhatod, ha gondolod, én sosem naplóztam. Pár hónap alatt látni fogod a fejlődést, de legyél türelmes, egy komoly izomzat évek melója.
2012. febr. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!