Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Vajon tényleg ilyen rosszak a...

Vajon tényleg ilyen rosszak a kevert fehérjék?

Figyelt kérdés

Páran annyira fikázzák a kevert proteineket (szója,tejsavó,kazein) hogy az már nem igaz.

Én csak azért gondolom, hogy annyira nem lehetnek rosszak, ugyanis régen, még az ilyen Arnold féle testépítők korában sokan használtak szójafehérjét, és gondolom nekik is megfelelt. Tényleg akkora tragédia ha hobbi szinten nem tiszta tejsavót használ az ember?

Pénzszűke miatt gondoltam arra a megoldásra hogy reggel-napközben-este kevert fehérje, edzés után tejsavó.


2012. febr. 25. 20:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Eggyáltalán nem tragédia! hobbi szinten tökéletesen megfelel sőt néhány versenyző testépítő napközben még jobbnak is tartja mivel lassú, gyors és növényű eredetű fehérjét is tartalmaz.
2012. febr. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm megnyugtató válaszod!

Te esetleg használsz valamilyen kevert fehérjét? Ha igen, mit, és ajánlod-e?

2012. febr. 25. 21:04
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen jelenleg is használom a Power Track Power Proteinjét 4kg 11ezer körül van az 1kg os 3ezer körül van, ízre nekem bejön,jól oldódik nem túl szójás.
2012. febr. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Még valami full force os kevert fehérjét ne vegyél nagyon rosz minőség nem oldódik tiszta szója az egész turmixgéppel se lehetett rendesen össze turmixolni. a power protei nyomába sem érhet.
2012. febr. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Arnoldék egyáltalán nem használtak szójaproteint. Az első proteinek tej és tojásalapúak voltak.


De az baromira nem fér a fejembe, hogy miért éri meg a vacak szójaprotein, amikor árban egy olcsóbb hússal (pl pulykamell apró) van egy színvonalon... És a húshoz képest szar.

2012. febr. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 snack16 ***** válasza:

Ha gagyi lenne a peak nem rakná bele egyes fehérjéibe...amúgy nem rossz, lehet van náluk jobb is, de nem élsoptolók vagyunk...Csak hát a tejsavó-biznisz, a tejsavó ennek a duplája árban(általában. Egy kutatás szerint a szója+whey jóbb mint külön külön a kettő. A szójában megvan az összes aminosav, emésthetősége hasonló a kezinhez,magas L-arginin tartalom. A tejsavó felzúzza a bv-t a szója meg a fehérjetartalmat+BCAA,Glutamin,vitamin.

Szerintem korrekt...4 kilós vödör a többit meg költsd kajára, vagy ha nem pénz miatt van vegyél emésztőenzim kaszulát és kapsz egy jól emészthető elnyújtott felszívódású cuccot olcsón. ENNYI!

2012. okt. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!