Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan legyek a legegyszerűbb...

Hogyan legyek a legegyszerűbb módon izmosabb kondi gépek nélkül?

Figyelt kérdés
2012. febr. 26. 10:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Tölsd le a fegyencedzés című könyvet és edz az alapján, valamint fehérjében, minőségi szénhidrátban és vitaminban gazdag étrend.
2012. febr. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és ezt pontosan honnan lehet letöltani?
2012. febr. 26. 11:23
 3/4 anonim ***** válasza:

Innen tudod letölteni:


hátétépé://data(pont)hu/get/4786726/Fegyencedzs.zip


Csak így tudtam a linket betenni, sorry...


Én is csak ajánlani tudom...pár hónapja nyomom...nokedlifing voltam előtte...mostmeg atom erős vagyok...:-D

Izmot is ad rendesen főleg a kezdeti időszakban, amikor szokik a szervezeted az edzéshez...amúgy meg brutális erőt..konditeremben nem is lehet ilyet csinálni...

Tényleg nagyon jó, csak rendszeresen kell nyomni...

Meg a tanács, hogy kezdd tényleg az elejéről, mégha az egyszerűbb gyakorlatokat meg is tudod csinálni, akkor is sorba menj...majd később rájössz miért is...:-D


És kollégának igaza van amúgy, fehérjés ételek, normális kaja azért sokat dob a súlyon...de az elején magától az edzéstől is nősz, mint a bolondgomba..

Sok sikert! :-D

2012. febr. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köxi szépen nektek
2012. febr. 29. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!