Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ez milyen test? Kb.2-3 hónapja...

Ez milyen test? Kb.2-3 hónapja edzek rendesen.

Figyelt kérdés

[link]


MIndenépítő jellegű kritikát felpontozok.


ui. az alkar genetikailag gyengén fejlődő.


súly 65.1-65.4 kg kb.

magasság.175 cm


2012. febr. 26. 16:45
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

Két hónapja edz akkor mi a r*knak tesz fel ilyen "feszítős" képeket?

Nem zavar , de nem tudom megérteni ,hogy akik csupán társadalmi elvárás miatt "gyúrnak" azok miért tesznek fel feszítős képeket? Ráadásul 2 hónap után? Főleg 15 évesen :,D Hát ez jó! Több teljesen nyomoronc testű emberről láttam eddig ilyesmi képet mint tényleg izmosról. Ezek nem láttak még izmos embert?

2012. febr. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:

Ezek nem láttak még izmos embert?

Tőlük kérdezd, én sokat láttam.


Apropó,

1.Kíváncsi voltam a profik kritikáira

2. Nem társadalmi elvárás miatt edzek.

2012. febr. 26. 20:45
 23/33 anonim ***** válasza:

"az alkar genetikailag gyengén fejlődő"


:D:DD:D:D:D


f@szikám, ennyi erővel az egész tested (az agyaddal együtt) nehezen fejlődő... amíg ilyen csontigyerek vagy, ne nagyon feszítgess. majd, ha legalább 75 kiló vagy, kockás hassal. akkor érdemes meglesni, hogy mid fejlődik nehezen.

2012. febr. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:

"az agyaddal együtt", 124-es IQ-mvan

az alkar a többihez képest rossz.

2012. febr. 27. 06:56
 25/33 A kérdező kommentje:
"kockás hassal" (sztem, ha sikerül elérni a 75-76 kilót nem igen leszek szálkás)
2012. febr. 27. 06:59
 26/33 anonim ***** válasza:
124es IQ? ügyesen titkolod.
2012. febr. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:
ez van, de hát a testépítés valóban nem a szakterületem, azért jobb vagyok az iskolában.
2012. febr. 27. 10:29
 28/33 anonim ***** válasza:
Mondjuk nekem a képedről hanyagtartási problémád tűnik fel elsőnek. Fiatalnak is tűnsz ezért válaszolok csak. Most még tudod orvosolni a problémád. Ha nem teszed meg, akkor később súlyos hátgerincferdülés lesz belőle. Szerintem gyorsan keress fel 1 ortopéd szakorvost. És először a gyógytornász edzéseit látogasd. Nem viccelek. Ott megerősítik, nyújtják a legfontosabb izmaidat ahhoz, hogy utána akármilyen sportot űzhess. Ha nem teszed meg később úgy is le kel mondjál mindenféle sportról. Ez elhízáshoz, magas vérnyomáshoz, esetleg cukorbetegséghez vezethet. Nem beszélve,mindig derékfájós leszel és a háttartásod kihathat a térdizületre, egyéb testrészekre is.
2012. márc. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:
ok
2012. márc. 26. 14:24
 30/33 anonim ***** válasza:

GreenTea


Így jobban megnézve valóban szükség lehet gyógytornára. Annyit viszont hozzátennék, hogy itt inkább gerincferdülés lehet. A hanyag tartás a gerinc fiziológiás görbületeinek elváltozása. Ez a kép lehet akár megtévesztő is, de szerintem van egy kis gerincferdülésed háti szakaszon és talán a csípőd sem teljesen egyenes (vagy féloldalasan van rajtad a gatya).

2012. márc. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!