Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kezdő testépítés, Valaki?

Kezdő testépítés, Valaki?

Figyelt kérdés

Sziasztok, lassan 3 hónapja kezdtem el, edzegetni

59 kilóról 65 re tornáztam fel magam

úgy döntöttem kipróbálok egy Jumbo Professionalt

most eszem a 2 "vödörrel" tudom hogy ez kaja

de ha nem lesz rá pénzem, de edzek rendesen tovább

de mondjuk nem tudok napi 6x 7x vagy akár 5x kajálni

akkor nem igazán fogok fejlődni? bocs ha nagyon hülye kérdés de eléggé laikus vagyok , köszönöm előre is!


2012. febr. 15. 17:22
 1/3 A kérdező kommentje:
ja és júliusig szeretném elérni a 70et ugyan is 180 ecnti vagyok, mondanom se kell hogy a 65 kiló még édes kevés a magasságomhoz :)
2012. febr. 15. 17:24
 2/3 anonim ***** válasza:
Első legyen a kaja, arra költs ha pénzszűkébe vagy, ne tápkiegre!
2012. febr. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 mave80 válasza:

Szia,


Nem hogy nem fogsz fejlődni de valamennyi visszaesés is lesz. Gondolj bele, van egy izomzatod amit táplálsz a kajával és a Jumbo-val. Ha jól tudom a Jumbo 1 adagja kb. 600 kalória körül van. Ha ezt megvonod akkor lehet, hogy ahhoz is kevés lesz a kajád, hogy a jelenlegit fenntartsa, arról nem is beszélve, hogy fejlődéshez semmi nem marad.


Az előző hozzászólóhoz csatlakozom: Előbb a kajád legyen rendben. Ha az jó akkor esetleg csak edzés után kellhet tömegnövelő. Azt meg meg tudod oldani tejsavó+ch-val is.

2012. febr. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!