Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nincs étvágyam betegség...

Nincs étvágyam betegség miatt, mit tudnék tenni, hogy ne fejlődjek jelentősen vissza? (Testépítés)

Figyelt kérdés
Múlt héten pihenőt tartottam az egyébként intenzív edzésprogramomban, mivel javasolt néha a regenerálódás érdekében. Hétvégére, amikor már teljes erővel készültem a visszatérésre, sikerült belázasodnom, elég erősen megbetegednem, ami azt eredményezi, hogy nincs étvágyam. (Egész nap 1 tányér ételt fogyasztottam el, egyszerűen nem megy több.) Ha ez így megy tovább, nagyon jelentősen visszaesik a teljesítményem és ez az ami aggaszt. Mit kellene fogyasztanom, ami esetleg lemegy a torkomon, de segít is az izmok fenntartásában. Fehérjeturmix?
2012. febr. 26. 18:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Kicsit visszaesel, de utána gyorsan visszajön az erő és a méret is, csak a glikogénraktárak merülnek le kicsit.

Fehérjét én ilyenkor is iszom és eszem :)

2012. febr. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ, sajnos nem tudom, ki fogom-e bírni ezt az időszakot, kicsit őrülten viselkedek néha, de ilyenkor még nagyobb az edzés utáni sóvárgásom, főleg hogy ilyenkor jóval többet olvasok róla... Megpróbálok hasonlóan cselekedni, mint Te a fehérje ivással kapcsolatban... :)
2012. febr. 26. 18:16
 3/3 anonim ***** válasza:
Fehérje turmix jó lehet, de én ilyenkor L-Glutamint szoktam emelt dózisban nyomni ennek az aminosavnak nagyon nagy szerepe van az izom megőrzésben sőt izmaink nagyrészt ebből épülnek fel.
2012. febr. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!