Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mikor érdemes meginni edzés...

Mikor érdemes meginni edzés előtt után . Vagy este pihenéskor?

Figyelt kérdés
Szoktam magamnak készíteni turmixot házi alapanyagokból kondizáshoz... pl iylenekböl h tej túró tojás banán......... és azzal nem vagyok teljesen tisztában h ezt mikor érdemes fogyasztani.. nekem egyik ismerősöm azt mondta h akkor a legjobb amikor már este pihenek, de én nem vagyok benne biztos hogy így van, valaki kérem erősítse meg vagy cáfoljon rá. előre is köszi
2012. febr. 26. 19:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Én nem innám ezt, drágábban jössz ki mint egy protein +dextrózzal. Tojást nyersen rakod bele?
2012. febr. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Zakathol ***** válasza:

A házi "turmix"-okra általánosan kijelenthető: Nem érdemes meginnod.


Miért?

1. Általában nyers tojás van benne. A nyers tojás nem a barátod, több okból sem. Nem leszel attól keményebb,hogy nyers tojást iszol, az csak Rocky.

2. Attól, hogy a kaját leturmixolod, még kaja marad. A boltban vásárolható étrendkiegészítők viszont NEM darált ételek, hanem ételből kivont makrotápanyagok. Kizárólag olyan formában ami többet nyújt mint a te darált moslékod.


A tanácsom, hogy ne turmixokat gyárts mint egy hülye, hanem EGYÉL. Egyél jó minőségű ételeket: Hús, zsírszegény túró, rizs, zab ilyeneket.

2012. febr. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 dirtboy ***** válasza:

-tej az nem is kéne

-túró estére kellene

-tojás az legyen hőkezelve,mehet reggel,este simán

-banán meg nem éppen a legjobb ch forrás arra ne alapozz,

rizs,zab ezek menjenek ha ch ról van szó

2012. febr. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem azt főve, tudom h nem dolgozza fel nyersen a szervezet... Az a baj h én nem szedhetek semmiféle szert, mert más gyógyszert szedem, és káros hatással van rá... de szted ám mikor éri meg meginni?
2012. febr. 26. 19:49
 5/10 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a válaszokat. :)
2012. febr. 26. 19:50
 6/10 anonim ***** válasza:
Ezek nem szerek, természetes tejsavó fehérjéről írunk. A többi fehérje sem árt neked, ez sem fog.
2012. febr. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a gyors, és kielégítő válaszokat!
2012. febr. 26. 19:53
 8/10 Zakathol ***** válasza:

Ha fehérje és/vagy tömegnövelőket nem szedhetsz a gyógyszered mellé, akkor kenyeret és húst se ehetsz. Ezt azonban kétlem, hogy valójában így lenne.


Az étrendkiegészítőkben ugyanazon a tápanyagok vannak mint amit a boltban megveszel, kenyér, hús, rizs, tészta estébé...

2012. febr. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Értem. Igazából én nem foglalkoztam ilyenekkel eddig, már 3 éve kondizom, de eddig még semmit nem szedtem, és nem is nagyon szeretnék semmi olyat szedni ami nem 100% ban természetes.
2012. febr. 26. 20:08
 10/10 justme123 ***** válasza:
Ezt ajánlanám a figyelmedbe elolvasásra : [link]
2012. febr. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!