Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Zsírégetés + diéta = feszes...

Zsírégetés + diéta = feszes idomok. Pár hónap alatt sikerülhet?

Figyelt kérdés

Szeretnék megszabadulni 4-5 kgmtól, de főleg a lábamra, fenekemre, hasamra lerakódott zsírtól. Nem igazán tudom hogyan is kéne nekiállnom, hiába olvastam át x ezer kérdést és választ egyre inkább elkavarodok.


Eddigi terveim:

Napi futás (utána ha belefér aerobik edzés).

Ez mellett szénhidrát, cukor mentes étrend(már amennyire tudom kiiktatni).


Ez mellett heti 2x box edzésre is járok.


Jó ez így? Mit javasoltok, hogy csináljam?? Sikerülhet elérnem ezzel pár hónap alatt hogy a télen rám rakódott zsírréteg eltűnjön és feszes idomaim legyenek?


23 / l



2012. febr. 27. 12:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, így sikerülhet. Ez a módja: szálkásító diéta és aerob edzés heti min. 4-szer 40-50 perc, ami lehet futás, bicaj, ellipszis tréner, ugrálókötelezés, lépcsőzés, stb.

Heti 0,5-1 kg súlycsökkenés a normális ütem. Mindenhonnan menni fog le zsír, azt nem tudod irányítani, hogy honnan menjen le előbb, ez genetikailag meghatározott.

2012. febr. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A mindennapi futást felejtsd el!

Egyrészről, mert nem jó a szervezetednek, ha nem pihen.

Másrészről pedig nem regenerálódnak az izmok.

Szénhidrátot muszáj bevinned edzés után szintén a gyorsabb regenerálódás érdekében.

Nyárra valamennyi lemegy de heti fél kg-nál több nem egészséges!

2012. febr. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is linkelek egy jó kis cikket, hogy kell összeállítani diétás étrendet: [link]
2012. márc. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!