Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen edzéstervvel lehetne...

Milyen edzéstervvel lehetne kockahasam?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok kb. 173 cm és fiú. Nyárra kockahasat szeretnék, de hogyan tegyem? Tavaly nyáron volt már kockahasam csak utána elkezdődött az iskola és nem tudtam edzeni, kérlek valaki segítsen!

2012. febr. 27. 17:29
 1/7 anonim ***** válasza:
kereső->kockahas->válogatsz a 6000 kérdésből.
2012. febr. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Zakathol ***** válasza:
Ha már volt kockahasad akkor mi a kérdés?
2012. febr. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

diéta+edzés.

(amúgy a második válaszoló kérdését én is felakartam tenni.)

2012. febr. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
az azért szép lenne ha a kb 50 kilóját lediétázná.:).
2012. febr. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

...na és azt miből szűrted le hogy 50kg? Illetve nem tudom hallottál-e már arról, hogy minél kevesebb zsír fed egy adott testrészt, annál jobban kivehetőek az izmok, a zsírt pedig diétával lehet eltüntetni?

(A Te nyelveden: b*szhatod ha kockás a hasad, ha van rajta 2 centi zsír)

2012. febr. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

fú...

ezt nem is tudtam ucsó.

és ha izomport is iszom hozzá és nem eszem este 6 után,akkor gyorsabban elérhető ez?

a további okoskodásodat ide légyszíves:D-

http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__humor__1815170..

2012. febr. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
56 kiló vagyok és mivel 6 évet kézilabdáztam így az állandó edzés miatt volt, de azt abba kellett hagynom és azóta nincs meg a napi edzés így elpuhultak az izmaim, amiatt tettem fel a kérdést, hogy hogyan lehetne újra kockahasam itthoni edzéssel,szálkásan szeretnék izmos lenni de azt se akarom, hogy csak amiatt látszódjanak mert túl sovány vagyok
2012. febr. 28. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!