Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha hetente 3x 30-50percet...

Ha hetente 3x 30-50percet futok az elegendő a fogyáshoz? Én 3-5kg-tól szeretnék megszabadulni. Ha ez egendő akkor mennyi idő után látszik a változás?

Figyelt kérdés
2012. febr. 27. 19:56
 1/6 dirtboy ***** válasza:
nem biztos hogy elég,ha van szálkásító étrended mellé akkor elég lesz,úgy heti 1 kilót le adhatsz
2012. febr. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha megy hozzá diéta is, akkor jó lesz. Heti 0,5-1 kg az egészséges fogyási ütem.
2012. febr. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát igen, nekem nincs étrendem. Annyiszor próbáltam már kitalálni erre vmit, de hiába. Most annyit tudok tenni, hogy legalább 3x egy heten futok és igyekszem kevesebbet enni. Ha valakinek van jó ötlete segítsen.
2012. febr. 29. 20:28
 4/6 anonim ***** válasza:
Van ötletem, fehérje bevitelt emeld meg, szénhidrátot meg csökkentsd. Nem írok mennyiséget, mert nem tudom hány kg vagy és nő, ffi? A fehérje legyen sovány húsokból, tojásból, sovány túróból. A szénhidrát rész pedig zabpehelyből, rizsből,főtt krumpliból, teljes kiőrlésű tésztából és sok zöldségből. Zsírnak két kanál lenolaj mehet. ezekre a kajákra építsd a diétát, ha tudod.
2012. febr. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
26éves nő vagyok, 162cm és 57kg. Olyan 3-5 kg-tól szeretnék megszabadulni.
2012. febr. 29. 21:38
 6/6 anonim ***** válasza:
Fehérje legyen 150g körül, szénhidrátot pedig vidd le kb.120 g-ra. A kocogás az menjen mellé. Ha megvan a heti 0,5-1 kg fogyás, akkor jó az étrend, ha nics, akkor 20 g-al csökkentsd ch-t.
2012. febr. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!