Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » MMA-ra vagy Thai-boxra járjak?

MMA-ra vagy Thai-boxra járjak?

Figyelt kérdés
2012. febr. 28. 14:30
 1/8 anonim ***** válasza:
9%

lemész, megnézed, kiprobálod.


MMA nem kezdőnekvaló, izületfeszítés kéz-láb feszítés, izadtan birkozás egymás fogdosásása....


thai-box kemény, odaállsz megrúgod megütöd nincs buzulás

2012. febr. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem írtam bocsi, de egyértelmű Thai-boxra!
2012. febr. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Rezk0o ***** válasza:
Thai Box egy küzdösport az MMA pedig egy szabályrendszer. Innentöl kezdve értelmetlen a kérdérsed, de azért elmondom, hogy elösszor tanulj Thai-box-ot aztán vlmi földharcot, ha ez megvan jó pár év után akkor lehet MMA-zni, amíg ez nincs meg addig csak majomkodni fogsz.
2012. febr. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
mondhatni nem vagyok kezdő két évig kempóztem és négy évig ninjutsuztam
2012. febr. 29. 15:04
 5/8 lee12 ***** válasza:
inkább mma mivel az összetettebb és jobb mert thai box is bőven van benne
2012. márc. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyikre se. Szabadfogású birkózás + ökölvívás vagy Szabadfogású birkózás + Savate (francia box). Ezek érnek is valamit.
2012. márc. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Thai-boxot ajánlanám, mivel ahogy már mondták az MMA egy szabályrendszer ahol van föld és állóharc is. Ahhoz hogy érjen valamit az MMA edzés ahhoz jártasnak kell lenned egy pár küzdősportban. Most menj el Thai-boxra aztán ha gondolod még vmire utána pedig nyugodtan mehetsz MMA-ra IS. (remélem hasznos volt a válaszom)
2012. márc. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Múltkor láttam egy Boxing VS Savate meccset.

A Savate-s vagy 20X megrúgta a boxolót és meg se érezte.


Szóval én azt mondom ha nem tudsz nagyot rúgni, akkor ne rúgj.


Amikor a Muay Thai-osok rúgják meg a boxolókat, akkor azok kb majdnem hanyatt vágódnak. Szóval a Savate helyett vagy Boxing legyen vagy Muay Thai.


Sőt inkább Muay Thai mert abban megtanulsz ütni is és rúgni is. A Savate-ban is van ütés meg rúgás, de az ilyen lepkefing erősségű rúgás. :D

2015. szept. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!