Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan legyen kockahasam?

Hogyan legyen kockahasam?

Figyelt kérdés

a felülésektől már fáj a hátam, van rá más mód, h erősítsem a hasam?

a tesitanárom azt mondta, a hasprés szerinte nem ér semmit.

mit gondoltok?


2009. jún. 7. 19:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

A hasprés teljesen jó nem normális a tanárod.

Akkor lesz kockás ha nem lesz felette zsír.

2009. jún. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
előző válaszoló maximálisan igaz.
2009. jún. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

de csinálok belőle 50et egyszerre és semmi sem látszik:S

csak egy nagyon pici husi van rajtam.

már oylat is próbáltam, h a hasamra raktam 10-15kilot....

am. azt mondta a tesitanárom, h szóljak az öcsémnek, h üsse, és mikor üti feszítsem be..persze csak óvatosan..

2009. jún. 7. 22:01
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

a tesitanárod nem komentálnám:) Bár harcművészetekben szokták ezt alkalmazni, de nem ettől lesz a hasizmod erősebb, csak a fájdalomküszöböd nő. (mármint ha ütik)


Egyébként 50 hasprés nagy eséllyel alapvetően kevés. mondjuk heti 3-4 alkalommal csinálj 3x50-et, ott már el lehet kezdeni, és folyamatosan tartsd befeszítve a hasad, szóval direkt feszíts rá amennyire tudsz.

De az edzés nem minde, a lényeg a táplálkozáson van, ugyanis amíg zsír van rajtad 8márpedig elsőként a has zsírosodik és utolsóként is onnan fogy el) addig nem fognak látszani szépen a kockák akármenynire is edzed.

2009. jún. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
50 hasprés? én megcsinálok 3at odafigyelve, koncentrálva, ráfeszítve szabályosan és szarrádurran
2009. jún. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%
A kockás has titka nem az elvégzett hasprések számától függ... Genetikailag mindenkinek kockás hasizma van, még neked is. Ha azt akarod h jól kidolgozott, szálkás hasad legyen, akkor azért nem elég napi pár hasprést csinálnod. Mindennek az alapja egy megfelelő étrend, egy jó aerob edzés(futás, úszás, bicikli)a reggeli órákban heti 3 alkalommal, és csak ezután jön fontossági sorrendben a hasgyakorlatok. Hasazást se úgy kell h megcsinálsz minden nap 30-40hasprést, mert annak nem sok értelme van. Heti 2-3alkalommal(lehetőleg nem egymást követő napokon) végezz különféle hasgyakorlatokat( hasprés, lábemelés, törzsfordítós felülések stb.)és az a lényeg, hogy olyankor mindig intenzíven dolgozd meg a hasad! Ha minden összetevőre pontosan odafigyelsz, akkor meg fog látszódni az eredmény. De ne legyél türelmetlen...senkinek sem 1-2hét alatt lett kockás hasa. Tehát röviden összefoglalva: 1. diétás étrend (alacsony szénhidrát-magas fehérje-közepes egészséges zsírok) 2. aerob jellgű mozgások (ezek égetik a zsírt) 3. megfelelő hasprogram 4. AKARATERŐ Ennyi lenne a titka a kockás hasnak!
2009. jún. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki tud látványosan erősödni, én is 100-130 kilókat emeltem és ez nem látszott meg rajtam. De ha te nem ilyen alkat vagy akkor rendszeresen (naponta) csináld és idő múlva meg fog látszódni
2009. júl. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem a súly számít amivel dolgozol, hanem az izom-ideg kapcsolat, avagy a koncentráció!
2009. júl. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Nos én 200 hasprést szoktam csinálni egyhuzamban

Szerintetek az nem jó?

2009. okt. 17. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Helyi zsírégetés nincs, szal akármennyit csinálsz, nem megy le a zsír, csak alatta fog megerősödni, megvastagodni a koceka...fentebb leírták, kardio és diéta a lényeg
2010. ápr. 10. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!