Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan legyen kockahasam? Jó...

Hogyan legyen kockahasam? Jó tippeket!

Figyelt kérdés
2010. jún. 15. 12:58
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
kemény diéta. hasizom gyakorlatok..
2010. jún. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
50%

diéta és hasizom gyakorlat? hülye vagy te ? ha diétázik és úgy edz akkor csak izmot éget el...

egyél sok húst lehetőleg csirke mellet vagy halat mellete rizs féléket és sok zöldésget vitamint és úgy dolgozz rá a hasra.

2010. jún. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
ja de jobb ha közbe másra is edzel nem csak hasra 2. voltam
2010. jún. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

bordásfalnak háttal állsz, és felemeled a lábod a fejed fölé. ez a felső 4 kockát erősíti meg

az alsó négy kocka már nehezebb, azt úgy erősítheted, hogy fejjel lefelé lógsz (a lábod térdhajlatban beakasztod vhova) és úgy ülsz fel, de csak vízszintesig húzod magad.

oldalsó kockákat nehéz, azokat nem is tom, h h kell

szeptemberben kérdezd meg a tesitanárt.

ne felüléseket csinálj, mert akaratlanul is combból húzod fel magad

jah, és nyújts rá, mert egyrészt nem lesz annyira izomlázad, másrészt az izom mikor kifejlődik, nem fogja összehúzni a hasad, mer ha összehúzná, akk görnyedt lennél, és nem is naygon bírnád kiegyenesíteni magad

2010. jún. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

jah, bocsi, bordásfal legfelső fokát megfogod

minél szélesebben, annál könnyebb

bocsi, az előző voltam, mert onnan kimaradtxd

2010. jún. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

2.


Bocs, hogy ilyet mondok, de te nagyon hülye vagy, a diéta abból áll, hogy sok fehérjét eszik kevés szénhidráttal (SZÁLKÁSÍT), úgyhogy nagyjából ugyanazt írtad le mint amit az 1. írt. Gratulálok.....

2010. jún. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát először is diéta kell és aerob mozgás, hogy a zsír ne takarja az izmokat. Amik jó hasgyakorlatok azok: felsőhasra hasprés, alsóra lábemelés, oldalsó részre favágás magas csigával, valamint a haskerék. Ez a négy gyakorlat átdolgozza az egész hasat.

De ugye helyi zsírégetés nincs, szóval csak hasgyakorlat az kevés, ezért kell a diéta.

Persze ez csak az én véleményem, lehet jó lehet nem, de én jelenleg ezt csinálom.

2010. jún. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=32iZ-dNZQxc&feature=player_em..


előző voltam, itt egy link a csigás favágásra.

2010. jún. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!