Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan oldjátok meg a zuhanyzá...

Hogyan oldjátok meg a zuhanyzást edzés után?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy hülye kérdés, de nekem nem jön magától, hogy az ilyesmit hogy kellene megoldani. Nem gáz az edzőteremben teljesen meztelenül zuhanyozni? Vagy bugyiban? És papucsot kell vinni? Bocsi, hogy butaságokat kérdezek, de rendszeresen járok edzeni, ezt viszont nem tudom, hogy kéne. Viszek magammal papucsot, törölközőt, tusfürdőt, sampont és edzés után kompletten lefürdök meg minden?
2012. febr. 29. 23:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem gáz meztelenül se, de ahogy érzed. Papucs mindig kell közös fürdőbe, elég szép dolgokat szedhetsz össze ha nem viszel. Bár én sosem fürdök ott, inkább előtte itthon, azt a fél órát meg kibírom a kocsiban izzadtan is.
2012. febr. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha nem 4500an vannak, akkor ott zuhanyzom, ha igen, akkor itthon. Szerintem ha melltartó nincs rajtad, akkor bugyi se nagyon "kell" - rajtam sincs, mert minek. A csajoknak a teremben úgysem tudok újat mutatni. :)

Komplett hajmosósdi meg igazán várhat hazáig. (de ez persze csak egy vélemény)

2012. márc. 1. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

GreenTea


Gondolom lány vagy, mert a férfiöltözőben általában nem szégyenlősködnek az emberek. Én igazából azt javaslom, hogy menj át a férfibe zuhanyozni meztelenül, ott egész biztos sikert aratsz :)

2012. márc. 1. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én sem nagyon szeretem az ilyen nyilvános zuhanyozgatást, én mindig otthon zuhanyzom, mert közel lakom az edzőteremhez és 5 perc alatt otthon vagyok és tudok zuhanyozni.
2012. márc. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne erőltesd az ottani zuhanyzást ,jobb ha hazamész.
2012. márc. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Ci.ara ***** válasza:
én sem szoktam ott tusolni 1, mert sietek h elérjem a vonatom 2, meg nem tudok normálisan zuhanyozni, mert rajtam van a papucs meg elzáródik a víz inkább otthon azt a 45percet kibírom legalább a vonaton lesz helyem XD (ez csak vicc volt )
2012. márc. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!