Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan milyen gyakorlatokkal...

Hogyan milyen gyakorlatokkal formálhatnám testem? Mivel tüntethetem el az úszógumikat? Milyen hatásos hasizom erősítő gyakorlatokat ismertek amik viszonylag hamar produkálnak eredményt?

Figyelt kérdés
180cm vagyok és 92-95kg között mozgok általában,csak zsírégető tablettát szedek,és a napi kaja mennyiséget a szokottól a felére csökkentettem! Minden nap futok (2-3km)Képes vagyok gyorsan fogyni de sajna hízni is legutóbb másfél hét alatt 5 kilótól szabadultam,most sérülésem van,így futni nem tudok viszont hasra edeznék ettől nem erőltetem a lábam! ötleteket szeretnék mindne tanácsot megfogadok jön a jó idő,strand, gátlásos lettem nem szivesen mennék igy strandra!!! szeretnék hamar változást elérni,a fájdalom nem érdekel kivagyok vele békülve akaratom is van,tehát ez nem hátrány nálam! évekig thaiboxoltam így szeretek küzdeni,de türelmetlen is vagyok! SEGITSETEK! 21/f
2009. jún. 8. 18:30
 1/6 A kérdező kommentje:
jah és úgy 10-12 kilót szeretnék leadni azzal elégedett lennék! persze erősödjek is közbe!:D
2009. jún. 8. 18:37
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
az a lényeg hogy szeresd amit csinálsz...ha megtetszik egy szám a rádióba,kezdj el rá táncolni.(ez csak egy pl volt,a mozgáson van a hangsúly).taiboxot is folytathatod,de bármilyen más sport megfelel,magadat kell ismerned mi az amiben örömödet leled.Ha nem zavar a monotonitás akkor kondizz,kérd edző segitségét,de választhtatsz csoportos sportot is.Sérülésnél pedig vigyázz,hogy ne erőltesd meg azt a testrészed.
2009. jún. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Helyi zsírégetés nincs, hiába felülésezel attól még nem lesz előbb kockás hasad. Aerob edzés + diéta. Egyél kevés szénhidrátot, sok fehérjét és egy kevés zsírt. De hát az edzéssel tisztában kellene lennie egy thai-box harcosnak... :)
2009. jún. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

egyél szinte bármit, al ényeg h erőt adjon, több erőt, mint amennyi elvész az emésztés során (ne nehéz ételeket, gomba, káposzta vagy bármi ami puffaszt.)

a lényeg h reggeli órában annyit ehetsz, amennyi csak beléd fér. Tübbször egyél kevesebbet. Étkezések után igyál egy két nagy pohár vizet, amitől beindul az emésztésed, valamint jóllakottabbnak érzed magad és nem fogsz többet enni. Mindig kell várni 20 percet ebéd után, és kakor érzed, hogy elég volt az étel.

Köretként rizst eszel, akkor zsír mentesebb húst egyél hozzá, kis párolt zöldséget, salátával.

A tészta jobban hízlal mint az édesség, vagy a húsok.

Az izomzathoz alapanyag is kell, nem csak mozgás, az ételből lesz az izom, a fehérjéből és szénhidrátból. Tejterméket, topjást, kenyeret enyél, esetleg egy kis zsőlőcukrot, mert az ad energiát, és súlyzózás, kocogás, úszás, fekvőtámasz esetén izommá alakul át. Minél több az izom, annál jobban ég a felette lévő zsír.

azaz átalakul. mikor kicsit izomlázad van, akkor tejsav keletkezik, az kis gyulladást okoz, az izomrostok enyhén megszakadnak, és megújulás után duplájára nőnek.

ne igyál kávét, ne cigizz mert az gátolja a tápanyagok beépülését. Ha vitamint szedsz, figyel oda h melyik oldódik vízben, és melyik zsírban. A vízben oldódót sok folyasékkal veszem be, ami zsírban arra meg eszek egy kis zsíros vagy vajas kenyeret :)

2009. jún. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
2 válaszadónak,tisztában vagyok az erősítő feladatokkal de miután a felülés nem segit miután az annyit tesz h bepukkad a hasfalad tőle másra nem jó,mert zsírt nem éget,viszont az úszógumis dologhoz nem értek!ezért kérdeztem mert soha nem voltam dagi!!! de 2,5 éve volt egy elég súlyos térd sérülésem így abba kellett hagynom a "harcot" sokáig nem terhelhettem így majdnem egy évig sétáltam és az is fájt!!! igy ezalatt a 2,5év alatt 15 kiló jött fel rám amit leadnék!!! elkezdtem futni minden reggel le s dobtam 1,5 hét alatt 5 kilót de megfájdult a vádlim olyan mintha húzná folyamatosan a görcs ez majdnem 2 hete volt azóta is ez van!!! és ha kicsit is ráeröltetnék majd be...ok:D így már azon gondolkodom h orvoshoz megyek vele,mert nem szűnik! sok folyadékot iszok napi 6-7 liter vizet simán,igy kevesebbet eszek és 6 után nem szoktam enni utolsó étkezésem 4kor van és elég kevés ha tehetem csak gyömölcs ilyenkor!! má smost nem jut eszemeb mit akartam még irni
2009. jún. 8. 21:31
 6/6 A kérdező kommentje:
jah nem cigizek és nem is kávézok!!! és kizárólag a csirkemellfilét eszem meg más húst nem! általában kenyeret eszem,mert azzal lakok jól! ebédnél mindig keveset eszek!
2009. jún. 8. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!