Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha mindennap végzek hasizom...

Ha mindennap végzek hasizom erősítő feladatokat, lehet lapos hasam?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok és van egy kis felesleg a hasamon. Végzek hasizom erősítő feladatokat és próbálok kevesebbet és egészségesebben táplálkozni. Sokaktól azt hallottam, hogy a felüléstől és egyéb ilyen gyakorlatoktól nem megy le a hasból, csak az izmok dolgoznak. Ez nekem elég furcsa, révén hogy ha az izmok dolgoznak akkor gondolom elősegítik a fogyást is. Vagy nem? Köszönöm előre is a válaszokat!
2010. okt. 19. 14:29
 1/3 anonim ***** válasza:

gondolj a szumóbirkózókra. Hájpacnik általában, de ennek ellenére iszonyat erősek, izmosak. De az izomzatuk nem látszik a sok zsírtól, pedig elég keményen edzenek.


ha felüléseket csinálsz, az izom fejlődik (nem nagyon egyébként), de a felülés, mint gyakorlat nem elég intenzív ahhoz hogy fogyást, zsírvesztést idézzen elő.

2010. okt. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A laposabb hashoz a testzsírt kell csökkenteni,ch csökkentéses diétával,szoba biciklivel,spinningel,ugrálókötéllel,aktív mozgással.

A hasazás meg homorítás egészséges,csináld csak,jobb tartást ad,de laposabb nem lesz tőle,mert minimális kalóriát éget.

2010. okt. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Valamint el kell hagyni az étrendből a kenyeret és tésztaféléket, cukrot, magas glikémiás indexű ételeket. Már önmagában ettől elő fognak bukkani az izmaid formái.

Az hogy hogy nézünk ki 60%-ban az étrentől függ, és csak 40%-ban attól, hogy mozgunk.

2013. febr. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!