Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Így van értelme elkezdeni...

Így van értelme elkezdeni boxolni?

Figyelt kérdés

Még régen egy darabig karateztam, de nem igazán jött be szal abbahagytam.

Most gondolkoztam, h elkezdek boxolni, de tényleg csak azért, mert tetszik szal nem versenyezni akarok, màsokat laposra verni meg önvédelem bla bla, hanem magáért a sportért.

A gàz viszont az, h így nincs ia meg bennem az a szikra, ami kellene hozzá és tartok attól, h ki leszek nézve, annak ellenére, h becsületesen csinálnàm, mert kondiba is évek óta járok mindig.

Szerintetek van értelme nekiállni?



2012. márc. 3. 22:52
 1/4 anonim ***** válasza:

nincs önbizalmad és olyasmit gondolsz túl,amit nem próbáltál.

egyébként meg bőven elég ha csak edzésen sparring közben kapod majd egy emberes maflásokat és hidd el jönni fog az a szikra a megtorlásra törekvő égető vágy.

2012. márc. 4. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt vagom, mert sparringot nyomtam mar es ott teny, h elojon ez meg az, de lehet igazad van es kellene egy kis onbizalom.
2012. márc. 4. 00:46
 3/4 anonim ***** válasza:

Miért ne lenne értelme?:)

Szerintem nyugodtan elkezdheted.

Sok sikert!

2012. márc. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én nagyon beszari embert voltam nem szerettem verekedni 2 hónapja elkezdtem bunyózni és kijött az az enyhe agresszió ami kell ehhez (agresszió kicsit rossz szó). Szóval kezdj el a lényeg hogy ne hagy abba kapsz 1-2 fülest az tuti de ne szarj be hanem kb ez. "megütöttél bzd+ nesze neked egy jobbos! Anyukád!" legyen benned ne az hogy "basszus ez egy állat!"


Sok sikert! :D

2012. márc. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!