Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogyha nincs...

Balazs00xx kérdése:

Mit tegyek, hogyha nincs lehetőségem normális táplálkozásra edzés mellett?

Figyelt kérdés

havi egy doboz 900grammos fehérje, ami 5-6000 ft

de minden napos csirkemellre nincs pénzem!

mit tegyek?

csak Rossz ételt eszek:\

fizetésem nincs, iskolába járok , nincs időm dolgozni

17\F

és imádom a testépítést, nem akarom abbahagyni



2012. márc. 4. 21:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmit nem tudsz tenni, én is így kezdtem 16 évesen. Most vagyok 24 és csak most lesz lehetőségem normális étrendre. De így is 50Kg voltam (kórosan sovány) és 20 éves korom óta tartom a 92Kg-ot.
2012. márc. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ne tápkiegre költsd pénzed, ha nincs normális kajád.

Amíg nem dolgozol áttérhetsz esetleg erőedzés célú edzéstervre, attól amúgy se nagyon nőnél, a testépítés célzatú edzéstervnek meg kevés értelme van addig amíg nem juttatsz be megfelelő mennyiségű és minőségű építő elemet orálisan.

2012. márc. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a rizs pl. elég olcsó, akkor legalább azt egyél, csirkemell meg nem kell, ha combra vagy valami halra van pénz, akkor az... majd nyáron diákmunkázhatsz is esetleg. egyébként sokat most tényleg nem tudsz tenni, valameddig rossz kajával is lehet fejlődni, csak akkor legyen meg a mennyiség.
2012. márc. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Ci.ara ***** válasza:

nem tudom nálatok h van de én zsebpénz mellett mindig kaptam napi szinten édességet és ezt beszüntettem anyámnál és mondtam neki h édesség helyett legyen itthon mindig napi 4db tojás. Kb annyiba kerül mint egy csoki

ahogy előttem írták nem fontos csirkemell én sem eszem azt ha nincs pénz nincs pénz! helyette mást halat combot stb..

2012. márc. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tényleg ne vegyél addig tápkieget, amíg nincs rendes kaja. 6000 Ft-ból vehetsz bőven normálist tápanyagot, arra költsd a pénzed. Kijön belőle jó kis csirkemell, a rizs meg nem olyan drága, mondhatod otthon anyudnak hogy főzzön, de nem nagy dolog, te is el tudod készíteni. Különben más húsfajta is jó, pulyka, sertés, stb.
2012. márc. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!