Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha kis súlyokkal edzek napi...

Ha kis súlyokkal edzek napi 2*30 percet, azzal érek el valamit?

Figyelt kérdés

Elég edzetlen vagyok, most szeretnék elkezdeni tornázni.

85 kg vagyok, ezért nyilván örülnék neki, ha a fogyás is befigyelne. (65 kg a célom.) A kalória bevitelemet lecsökkentettem 1600 kcal-ra.


Különböző gyakorlatokat csinálnék "súlyzókkal", mint pl: guggolás, kitörés... És volna itt még valami. Kis műanyag palackokat töltöttem meg vízzel, és azt használom. Tudom, hogy ez mennyire nevetséges, de most nincs pénzem normális súlyzókra.

Olvastam, hogy kis súlyzókkal is lehet eredményesen edzeni, a lényeg a nagyobb ismétlésszám és intenzitás, valamint a kevés pihenőidő.


És 18/lány. :)


2012. márc. 5. 12:08
 1/4 anonim ***** válasza:
igen. a szalagjaid megóvása érdekében is jobb, ha így csinálod. a hulahopp karikázást ajánlom még.
2012. márc. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen jó lesz :)
2012. márc. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
4 ütemű fekvőtámasz is mehet, hasprés, felülés. Meg inkább aerobik dolgok pl. ellipszis trainer, bicóó, futás(ezt ajánlom), heti 4x 40-50 percet mindenből :))
2012. márc. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2012. márc. 5. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!