Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi történik, ha túlságosan...

Mi történik, ha túlságosan nekifogok kondizni?

Figyelt kérdés

Elég vékonyka vagyok, szeretnék egy KIS (nem sokat) izmot pakolni magamra. Max. 2 hónapot szeretnék járni kondizni. Jó fizikumú vagyok, bírom nagyon a strapát és nagyon-nagyon sokat eszek amúgy is.. gyors az anyagcserém

Javaslatok?


2012. márc. 5. 13:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Miért csak 2 hónapot? Azalatt nem sok minden lesz, ha meg sikerül is 1-2 kg-ot felszedned, aminek a fele lenne izom, az utána, ha abbahagyod gyorsan le is épülne.

Javaslatom, kezd el normális tömegnövelő étrenddel és ne két hónapig eddzél.:)

2012. márc. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Zakathol ***** válasza:

Az izom nem marad a testeden ha nincs rá a szervezetnek szüksége. Nyilván azért vagy most vékonyka mert nem végzel sok fizikai munkát, így a szervezeted hülye lenne izmokat fenntartani.

Ha elkezdesz kondizni - nő az izmok terhelése - akkor a szervezet több izmot hoz létre, de ha egyszercsak visszatérsz a mostani életmódodhoz, ugyanúgy fogsz rövid időn belül kinézni mint ahogy most.

Szóval vagy kezdjél egy konditerembe járni rendszeresen - akár 1-2-3 évig is - és válts aktív életmódra a vágyott fizikum érdekében vagy tegyél szépen le róla és maradj olyan amilyen most.

2012. márc. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Esetleg tudsz linkelni, h az milyen?
2012. márc. 5. 14:25
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezeket olvasd el: [link]
2012. márc. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne csak 2 hónapig edz. Én is így voltam tervben, hogy keveset edzek, de nyomni kell tovább az edzést :) Ne hagyd abba, ha nincs elérhetőséged gyúrni, akkor otthon hasazz, fekvőtámaszoz.
2012. márc. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Én nagyon is sok fizikai munkát végzek itthon:(

állatokat is tartunk.. s aztán van munka.. nehéz zsákok cipelése stb.. s mégis:-S

2012. márc. 10. 23:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!