Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy kell venni a levegőt...

Hogy kell venni a levegőt futás közbe?

Figyelt kérdés
van mikor elfáradok de nem akarok leállni és elkezdek a számon levegőt venni ez baj?
2012. márc. 5. 18:42
 1/4 anonim ***** válasza:
elvileg orron be, szádon ki, ha jól emlékszem
2012. márc. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia, a futáshoz nem elég oxigén, ha csak az orrodon veszed a levegőt, szádon is kell, hogy vegyél. A beszúrások ellen a trükk, hogy mindig pontosan az legyen az ütem belégzésnél, mint kilégzésnél. Van akinek a 2-2 vagy a 3-3 jön be. A lényeg az egyenletesség. Ha bővebben szeretnéd megtudni ezt nézd meg: [link]

Jó sportolást! Hajrá!

2012. márc. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 G'sX ***** válasza:
ugyan annyi belégzés mint kilégzés egy baromság
2012. márc. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem orron át nem jut be elegendő levegő. Maximum, ha 100%-osan egészséges az orrod...

Én ilyen téren úgy szoktam, hogy néha orrozok pár lépésnyit, amíg bírom. Nem tudom, ez mennyire véd megfázás ellen, meg mennyire jó taktika, mindenesetre nincs más...


Én azt hallottam, hogy kettő lépésenként be, ki, de szaggatottan. Tehát ki-ki-be-be.

2012. márc. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!