Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki nem súlyokka...

Van itt olyan aki nem súlyokkal edz hanem saját testsúllyal? Húzódzkodás, és egyéb dolgok

Figyelt kérdés

Mint pl itt

http://www.youtube.com/watch?v=pfsTKfUT-RQ


Tudom hogy ez irtózatosan nehéz, de nagyon érdekel a dolog.

Van aki ilyet csinál? Hogy kezdte el? És milyen eszközei vannak hozzá?


2012. márc. 6. 16:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Van. Én :) Bár nem nyomom olyan durván mint a videón :) De nekem elég ez a szint.


Eszközök. Vagy 1 10kg os kézi súlyzóm, csak 1 kezi, tárcsás ritkán használom ezt 2500ft ért vettem a vaterán + van egy ajtófélfa közé rögzíthető húzódzkodó rudam. Nem az akasztós, hanem a csavarós. ez 3000ft volt. Megbízható!


Másom nincs. Igazából a szobában rendeztem át a bútorokat. Így tudok tolódzkodni is, csak 2 egyforma magas bútor kell hozzá.


Kezdés, ami ment, mindenből a könnyített verziót. Amikor belekezdtem, nem tudtam széles fogásban felhúzni magam, és10 fekvőnél alig ment több. Most 15 felhúzást és 15 fekvőt nyomok 1 szettben és ezt általában 3x ismétlem. Utolsónál annyit nyomok amennyit bírok. Ha 16 akkor 16 ha 25 akkor 25.

2012. márc. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Jelen!:D


Húzódzkodás 2naponta, fekvő 2 naponta, felülés 2 naponta.:)

Ennyi bőven elég+ eszek fehérjét is edzés előtt,után és elég szépen fejlődök.:)

Sok sikert!

2012. márc. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is csinálok ilyeneket.

A hasonló Hannibalos videók miatt kezdtem el én is. Nekem itthon húzódzkodásra van alkalmas hely meg tolódzkodáshoz.

De sokszor inkább kimegyek ilyen parkba ahol rendes húzódzkodó rúd van meg tolódzkodó rudak.

2012. márc. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

O_o :D az első komment az még nekem is tetszett, csak nem tudom hogy milyen húzódzkodó rúd kellene mert szeretném én is elkezdeni de nem tudom mivel meg hogy milyet érdemes beszerezni

amúgy én meg a meztelen harcos edzéseket használom, 1kezes fekvő, 1lábas guggolás meg felülések, többre nincs is igazán szükség mert képtelenség vele agyon gyúrni magad vele, néhány ismétlés minden erőt kivesz, ezek inkább erőnövelésre jók nem pedig pávázásra

2012. márc. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

jelenleg járok konditerembe edzeni súlyokkal, de nagyon tetszenek ezek az edzések, és számomra tökéletes lenne ha van itthon egy két unalmas órám hogy csináljam őket, plusz jó erőnlétnövelésre.


Másik amibe szeretnék belekezdeni az úszás, az is a kezdőket nagyon szépen fejleszti, és megformázza.

Tehát ilyen kombinált dolog lenne nekem ez, maximum az úszás lehet kimarad pénz hiány miatt, mert drága a bérlet. De ezt a kettőt mindenképp szeretném egymás mellett.


Húzódzkodó rudam van, vettünk mi is, csak még nem tudtam hova felszerelni, sajnos nem sok hely van rá

2012. márc. 6. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!