Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 17 évesen már elkezdhetem...

17 évesen már elkezdhetem szedni a Creatine Phosphate-ot rendszeres edzés és helyes táplálkozás mellett?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem káros, de mégis megkérdezném, egy hozzáértő tanácsa sokat segítene, kezdő vagyok még és szeretnék egy kis tömeget növelni.
2012. márc. 8. 20:51
 1/3 anonim ***** válasza:

edzeni kéne rendesen, nem ilyen szarokat szedni.


a kreatinfoszfát meg szar. gyengébb a monohidrátnál, és allergiás reakciót okoz egy rakás emberen...

2012. márc. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igazat adok az előzőnek enni kell és ha mindenképp valamit szedni akarsz akkor az monohidrát legyen mert a foszfát még meg is fosat......
2012. márc. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Elkezdheted, lévén egészségügyi károd nemigen lesz tőle. Amelyről beszélsz az elég nagy adag niacinnal (B3-vitamin bír)75 mg/5 g kreatin termékben, napi három ilyentől előfordulhat: " A B3-vitamin vízben oldódó vitaminfajta, ezért nem igazán lehet túladagolni, de a 200mg feletti fogyasztása már problémákat okozhat. Ilyenkor bőrpírt, hasmenést, hányingert okozhat. Nagy mennyiségben májkárosító hatású is lehet, májbetegeknek nem ajánlott túlzott fogyasztása. "


Maradj napi kettőnél - egy-egy étkezés előtt éhgyomorra, edzésnapon edzés előtt és után, nem fog problémát okozni. Nálam sem okozott, de az erőnövekedés jelentős volt.


Ugyanakkor nagyobb izomtömegnél arányosan nagyobb a testsúlygyarapító hatása, mivel értelemszerűen több izomzat több kreatint képes pluszban tárolni, és több vizet is vonz az izomsejtekbe.


Ha tudsz tehát várj vele!

2012. márc. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!