Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyna tudok ugy testtomeg...

Hogyna tudok ugy testtomeg novelni, h a keservesen leadott kilok utan elbukkano kockak nem tunjenek el?

Figyelt kérdés

2012. márc. 8. 22:47
 1/3 anonim válasza:
A gond az hogy szinte sehogy, alapvetően a testépítés két részből áll, a tömegnövelésből és szálkásításból. Pár hónap tömegnövelés majd a felszedett tömeg megformálása és zsír leadása. Ezt a folyamatot, körforgást szinte addig lehet folytatni amíg csak akarja az ember. De mindenképpen kevesebb felesleg rakódik le a testeden tömegelés közben ha naturál nyomod.
2012. márc. 9. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyetértek, kivéve az utolsó mondatot. Koxal sokkal szárazabban lehet izomtömeget növelni, csak itt nem a szar vizesítő danabolra kell gondolni. pl. növi, tren, rendesen lepucol közben. De persze nem ajánlom a koxot én is naturálban nyomom, csak láttam pár embert kox segítségével tömeget növelni...
2012. márc. 9. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Igazad van Montez rosszul fejeztem ki magam egyébként én is a narutál híve vagyok.
2012. márc. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!