Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan erősítsem a bal karom...

Hogyan erősítsem a bal karom súlyzó nélkül?

Figyelt kérdés
Néhány hónapja edzek, azonban csak alap dolgokat.(Fekvőtámasz, felülés stb.) Nincs lehetőségem konditerembe járni, így csak a saját testemmel dolgozom. Ez alapvetően nem is lenne baj, mert így is sikerült elindulnom azon az úton, amit el akartam vele érni. Egyedül az zavar, hogy azt érzem, a bal karom nem fejlődik olyan ütemben, mint a jobb. Persze bárkitől kérdezem, azt mondják szerintük nem látszik, de számomra érzésben más. A kérdésem az, hogy kilehet-e ezt valahogy egyenlíteni? Vagy ha nem, teljesen féloldalassá válhatok-e így? Esetleg, van-e a fekvőben valami speciális tartás, hogy kimondottan a bal kart erősítsem vele? (De lehet az is beleszámít, hogy alapvetően is gyengébb a bal bicepszem, és a fekvő mellett emiatt nem tud egy bizonyos szintnél jobban fejlődni a tricepszem.) Ne nevessetek ki amiért amatőr vagyok a témában :D
2012. márc. 9. 19:56
 1/7 anonim ***** válasza:
egykezes fekvőtámaszt nyomassad bal kézzel..
2012. márc. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
unalmas perceidben ne a jobb kezed, hanem a bal kezed használd :D
2012. márc. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Teljesen egy kézzel nem hiszem, hogy kibírnám nyomni magam. :D De megpróbálom kiküzdeni valahogy.

Próbáltam úgy, hogy a jobb kézzel nem tolom, csak "rogyasztom" de félek, hogy ez nem túl szabályos, és csak ellenkező hatást ér el, ezért nem rendszeresítettem.

2012. márc. 9. 20:04
 4/7 A kérdező kommentje:
Róbert Károly. XD Mindenki ezt mondja, de nem ez a gond attól tartok. De lehet beveszem egy külön edzéstervbe már ezt... :D 10/8 ember ezzel jön XD.
2012. márc. 9. 20:06
 5/7 anonim ***** válasza:

tedd magasabbra a súlypontot.

pl állva,falnak támaszkodva egykézzel.

ujjakon végezve megy alkarra is.

2012. márc. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ezt alkalmazom mindenképp.
2012. márc. 10. 00:23
 7/7 anonim ***** válasza:
természetes h egyik karod erősebb
2012. jún. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!