Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fogyás és izmosodás?

Storytime kérdése:

Fogyás és izmosodás?

Figyelt kérdés

Ilyen testet szeretnék: [link]


Hogyan kell hozzá edzenem/miket kell csinálnom? Most kb. 165cm magas, 65 kg. vagyok. Naponta csinálok hasprést, felülést, fekvőtámaszt, guggolást, súlyzózok is. Egyik nap biciklizek, másik nap futok. Elegendők ezek, vagy kell még mást is csinálnom?


2012. márc. 10. 20:53
 1/2 anonim válasza:
A fogyás és izmosodás egyszerre nem nagyon működik. Először diétázz és fuss/kerékpározz alkalmanként kb 1 órát, nem olyan nagy intenzitással, emellett szerintem csinálhatod a többit is, hátha valamit formál. Ha lefogytál kb a képen látható szintre (ezt tükör segítségével tudod eldönteni) és kevésbé vagy izmos, mint a cél, akkor elkezdhetsz tömeget növelni, amit tömegnövelő étrenddel és súlyzós edzésekkel lehet. Ehhez legjobb a konditerem, de ha nem akarod, akkor erre a szintre szerintem otthoni edzésekkel is el lehet jutni. Ha már ennél tartasz majd keress valami edzéstervet.
2012. márc. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Írtam privát üzenetet!
2012. márc. 10. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!