Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne végre nekem is...

Hogyan lehetne végre nekem is szép hasizmom?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nagyon régóta az a vágyam, hogy egy jó izmos pasi legyek.. Nem akarok nagyképű lenni, de viszonylag végre úgy néz ki sikerült.. :)

De van ez a nagy problémám.. Kicsit hosszú lesz, bocsi.. Kezdem az elejéről.. Tehát..

Mindig is kövér voltam, szerettem volna lefogyni, de sehogy sem sikerült.. Kitaláltam magamnak, hogy időnként hosszabb ideig (értsd napokig) nem eszek.. Így már fél év alatt + edzéssel nagyon sokat fogytam :) Végül mikor már anorexia közeli állapotban voltam (jó, talán enyhe túlzás) elkezdtem inkább izmosítani. Sikerült mineden amire vágytam, de a hasam hájas, és még kitapogatni sem tudom hogy hol a hasizmom! Én minden nap hasizmozok.. Általában addig, amíg "bele nem döglök" (ez kb 500 gyakorlatot jelent) DE semmi! Olyan mintha felüléseknél nem is a hasam dolgozna! Vagy dolgozik, de nem feltétlenül az!

Kérlek segítsetek! Ilyen ami velem van lehetséges? Mit tudok tenni?


Mellékesen 17/f ,vízilabdázom :)


2012. márc. 11. 19:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Szálkásító diéta kellene és aerob edzés. Így lesz kisebb a testzsír%, amivel látható lesz a hasizom. Felesleges ennyit hasazni, heti kétszer két gyakorlat elég rá. Kb 15 perc. A lényeg az étrend.
2012. márc. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!