Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szeretnék elkezdeni konditerem...

Szeretnék elkezdeni konditerembe járni, ilyenkor érdemes lefogyni magamról a zsirfelesleget, vagy azt fel tudja használni a szervezet az izomépítéshez?

Figyelt kérdés
2012. márc. 12. 20:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Izom nem lesz zsírból. Ha kis felesleg van, akkor ne foglalkozz vele, tömegnövelés menjen, majd később szálkásításnál leadod a zsírt.
2012. márc. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Volt rajtam felesleg ahogy elkezdtem edzeni, mindenki azt mondta tömegeljek, megfogadtam a tanácsot, megtanultam edzeni, enni, pihenni, aztán másfél év után diétáztam először, 10 hét alatt 12 kilót fogytam, elég jól sikerült a diéta, minimális izomveszteség, bár erőben visszaestem. Ezután újra tömegnövelés, jött vissza zsír mivel hízékony vagyok, de még nagyobb lettem, a következő diétában nyolc hét alatt adtam le 12 kilót, itt kicsit több volt az izomveszteség amitől ideges is lettem, de 1 hónap alatt teljesen visszajött minden, 44-es kar, csak sokkal formásabb volt és nagyobbnak tűnt. Most megint a diéta fele közeledek, de még 1 hónapot várok.
2012. márc. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ha nincs rajtad túl sok felesleg,akkor igen,felhasználja,elégeti,mint üzemanyagot(nem átalakítja,mert zsírszövetből nem lesz izomszövet-ha esetleg erre gondoltál volna)
2012. márc. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!