Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Clenbuterol és Danabol kúrát...

Clenbuterol és Danabol kúrát szeretnék. Kérdés, hogy jó választás e? clenbuterol az segít a zsírégetésbe próbáltam már diéta mellé hatásos volt, és a danabol pedig erőt add de vizesedni nem akarok nagyon persze.

Figyelt kérdés
Fehérje megvan MyoFusion, étrendem is rendbe van. De nem versenyre készülök persze. 6éve edzek kérem csak olyan írjon aki szedte már vagy ért hozzá. Az, hogy Ne szed stb. májra milyen hatással van nem érdekel ne is írjanak azok lehetőleg.
2012. márc. 11. 20:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
a danabol amiket kapsz hamisítvány, nagyon szar minőségűek. Még komoly étrend mellett és májvédővel is inkább csak vizesít, tartós izmot nem ad.
2012. márc. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Ebbe nem szeretnék bele folyni, ismerősöm terembe most fejezet be és kb.11 kiló ment fel neki kúra alatt, izom és természetesen víz is egybe.

Szóval van nem hamis :)


De épp ezért is gondoltam a Clenbuterollal egybe mert akkor talán nem vesz fel a vizet annyira.

Meg lehet nem is eszek a Danaból annyit. Ez majd kiderül.

2012. márc. 11. 20:56
 3/15 anonim ***** válasza:
nem azt mondtam, hogy hatóanyag nélküli, csak szar minőségű. És elhiszem hogy 11 kg-val lett nehezebb, csak majd nézzük meg 2-3 hónap után, tisztán.
2012. márc. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
A két szert együtt használni hatalmas baromság, el kell dönteni először is mi a cél, tömegnövelés vagy szálkásítás?? A clenbuterol-ról akarlak csak lebeszélni, tönkre teszi a szívet nagyon könnyen, először 7 évesen szedtem (2x1-es napi adagolásban, a háziorvos már akkor szólt, hogy ezt a gyógyszert nagyon gyorsan abba kellene hagyni, ha nem akarok maradandó károsodást, és ez csak napi 2 szem szedése mellett volt, ami talán egy hónapig tarthatott, nem olyan dózisnál ami hatásos a zsírégetésnél) Gondolom van rajtad felesleg, ha a clenbuterol szedésén gondolkodsz?? Ha szeded a danát még kövérebbnek fogsz tűnni a kúra után: tegyük fel neked is hoz 12 kilót, abból majdnem a fele víz, a maradék talán izom ha a kúra alatt folyamatosan jól kajáltál. A kúra befejeztével a tesztoszteron szinted a padlón van, az ösztrogén pedig az egekben, ennek hatására egy katabolikus folyamat áll be a szervezetben, zsírt halmozol fel és izmot veszítesz. Ezt el tudod kerülni de többe kerül mint a dana kúra: első naptól napi 2X1 proviron, ezzel a vizesedést is leszoríthatod meg a csöcsösödés is elkerülhető, a kúra végén pedig nolvadex 2x1 30napig. A clenbuterol izom megtartó hatását felejtsd el. Szemes cuccokat a napiszaros romák tömik magukba, akiknek csak az számít, hogy "nagyok" legyenek. Az egészséged leszarom, én csak egy jó tanácsot adok: csinálj egy megfelelő alapot először, rakd rendbe az étkezésed, tanulj meg edzeni és pihenni is.
2012. márc. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Még annyit ha belekezdesz a dana szedésébe semmi májvédő ne menjen, mert blokkolja a szer hatását, meg nem a májat kell félteni, az rendbe rakja magát teljesen ha ésszerű mennyiségű kúrát tartasz. Annyit leírnál hogy akarod csinálni (adagolás, időtartam)?
2012. márc. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Már szedtem Danabolt kb 2éve 4szem/nap valamikor elosztva napra 2-2 volt ,hogy edzés előtt 4.

Akkor az elég jó hatással bírt.

Clenbuterolt is próbáltam nekem bevált diéta mellé zsírégetésbe vagyis rásegíttet.Rengeteg fehérje turmixot iszok így izomból nem ment sok le szerencsére meg erőből se nagyon.

De még le kellene adnom 5-6 kg-ot zsírból.

De akkor ha most a Danat választom és clenbuterol nem és mellé a amit írtál.

Akkor az erőt fog adni de zsírégetés nincs benne.

Csak szemesbe gondolkozok nem akarom szúrni magam véletlen se még ha jobb is és gyorsabb is a hatás.

Ha gondolod írj privátba! Kösz!

2012. márc. 12. 09:01
 7/15 A kérdező kommentje:
Vagy Reductil mint zsírégető? Csak ebbe is sok hamis van...
2012. márc. 12. 15:34
 8/15 anonim ***** válasza:
Egyedül a növinek van olyan hatása, hogy miközben hoz tömeget pucol is egy kicsit, szóval akkor vagy diétázz vagy tömegelj,senki nem fogja javasolni, hogy a dana mellett bármilyen zsírégetőt szedj mert egyszerűen értelmetlen egy erős tömegszteroid mellé zsírégetőt szedni. A diétához ha miden áron akarsz szedni valamit, akkor a clenbuterol és l-thyroxin kombót ajánlom, ez nagyon hatásos. Igaz leakartalak beszélni a clenbuterol-ról, de a többi kapható zsírégető egyszerűen hasztalan, akkor már jobban jársz egy legális cuccal, pl.: adipokill, nem akarok a scitec-et reklámozni, vannak már elegen akik ezt megteszik, de az tényleg hatásos cumó. Milyen danát vettél??
2012. márc. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

clenbuterol és l-thyroxin :) Ezt szedtem ezelőtt tényleg jó a fejem se fájt miután szedtem a thyroxint is.

Danát is meg a clenbuterolt is Debrecenből rendeltem a Viktortól. Gondolom ismered a nett tele van vele meg a fórumok is :)

Többen is tőle rendeltek a terembe Danát de pont ma néztem és így nem tudom még honnan fogok mert megszűnt a weboldala is meg a telefonszáma se elérhető.(Valami gáz lehet...) szóval most passsz...

Zsírégetőbe nem ismerem amit írtál én a Thyro-Slim próbáltam az jó féle volt.


Melyik a legjobb fehérje szerinted? Jelenleg a Gaspari féle MyoFusiont iszom egy ideje az jó nagyon.

Nem akarok váltani csak ha esetleg van jobb

pl.: Whey C6 vagy a Twinlab 100% WHEY PROTEIN FUEL?

2012. márc. 12. 18:26
 10/15 A kérdező kommentje:

Közbe utána olvasgattam az Adipokillnak és hát megoszlik a vélemény :)

De eddig lehet egy próba lesz ez legalább legális is :P

2012. márc. 12. 18:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!