Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Akkor most én milyen lábas...

Akkor most én milyen lábas vagyok?

Figyelt kérdés
Az lenne problémám, hogy kiskorban bal kézről átszoktattak jobb kézre. Na igen... Itt jön kép az a dolog, hogy volt egy ínszalag szakadás jobb lábamba, így foci edzésen ballal kezdtem lövöldözni, gyakorlás nélkül 1000x jobban megy, mint jobb lábbal. Dekázás, kapáslövés stb. Ráadásul gördeszkán is goofy állású vagyok(jobb láb elől). Pedig a volt edzőm szerint jobb lábas voltam mindig rám szólt, hogy azzal lőjek.

2012. márc. 14. 19:22
 1/5 anonim ***** válasza:

GreenTea


Szerintem ne más mondja meg, hogy melyik lábaddal lőj. A balkezeseket jobbra szoktatni primitív dolog. Ha úgy érzed, hogy jobban menne az írás bal kézzel, akkor szépen szokjál vissza rá!

A leírtak alapján pedig egyértelműen bal lábas vagy. Persze a kétlábasság sem hátrány.

Egyébként érdekesség: Lebron James bal kézzel ír és jobbal dob.

2012. márc. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Jagello válasza:
Egyértelmű,hogy az agyad most a bal lábra van ráálva,azonban ebből lesz a legkönnyebben 2 láb.. tapasztalatból mondom. Akkor lesz az igazi siker. Ha egy feladatnál a jobb lábad kell használni, akkor használd, de mindkettővel megközelítőleg ugyanannyit gyakorolj.
2012. márc. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én 6 éves koromig jobblábas voltam, azzal rúgtam a labdába.. aztán szépen lassan (vagy gyorsan) egyszer csak ballábas lettem.
2012. márc. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én bal kezes vagyok és jobb lábas. Ehhez szólj hozzá :)
2012. márc. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Aha, nekem az egyik osztály társam olyan. Én meg mindkét lábbal jól lövök, viszont nagyobb távolságra a bal, meg a cselezésre is.
2012. márc. 27. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!