Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szoktatok járni teljesítménytú...

Szoktatok járni teljesítménytúrákra?

Figyelt kérdés
Ha igen, mely teljesítménytúrák a kedvenceitek? Milyen időközönként jártok? Melyek a kedvenc helyeitek? Melyik az amelyikhez a legrosszabb és melyik az amelyikhez a legjobb élmény fűz? Melyik volt eddig a legnehezebb és legkönnyebb? Életkort és nemet is írjatok légyszi.
2012. márc. 14. 20:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Szoktam. Régebben szinte minden második héten, mostanában csak évi 2-3. Bővebben később, most levelezek :)

F/30+

2012. márc. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

az elsőn kb 19 évesen voltam, az észak-magyarországi hegységeket "csináltam meg" kb 2 év alatt.


legjobb az volt, amikor nem volt teljesítménykényszer - max a buszt kellett elérni, vagy visszaérni lakott helyre mielőtt bezárt valami bolt. sokszor nem értem be ugyanis időre és ilyenkor elestem a kis jutalmaktól, ami elég bosszantó tudott lenni, főleg mert olyanokon múlt hogy pl. út közben megtámadott valakit egy kutya, fényképezni kellett stb. és sok túra úgy van megszervezve, hogy gyakorlatilag futni kelljen (pl. téli mátra). nem tartom jónak!

máshol meg az aszfalt úton kell menni sokat (valami gödöllő környéki, margita asszem)



ha érdekel a téma innen válassz: [link]


figyeld a távot és a szintet, meg a szintidőt!


aztán hegyre fel! ;)

2012. máj. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Az előzőnek: nem kezdő vagyok, sok teljesítménytúrát megjártam már az utóbbi 2-3 évben összesen eddig 38-at, idén március óta minden hétvégén voltam. :)

Engem a Kitörés 60, ami megizzasztott talán a legjobban (már ha mínusz 17 fokban izzadni lehetett), de egyben az is a legemlékezetesebb! :)

2012. jún. 28. 11:34
 4/4 anonim ***** válasza:
en egyszer voltam, ejszakain! :D jo volt, eltevedtunk, elfaradtunk, de nem ismetelnem meg :D
2013. febr. 22. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!