Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nyárra szeretnék valami...

Nyárra szeretnék valami kultúr testi kinézetet magamra ölteni, milyen edzéstervet/étrendet ajánlanátok? 3 hónapom van rá.

Figyelt kérdés

Kor: 19

Súly: 74

Magasság: 176

Nem: Férfi

Heti edzések száma: 3

Ilyesmi lenne a cél: [link]


A hogy nem lehet válaszok nem érdekelnek.

Előre is köszönöm a segítséget.


2012. márc. 15. 12:15
 1/10 thewhiteman ***** válasza:

[link]


rajtad áll

2012. márc. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 clint ***** válasza:
linkelj be képet magadról és akkor könyebb rá válaszolni, mert sztem kissé több idő kellene ehhez neked.
2012. márc. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem mindegy honan indulsz. Ha nincs még izomtömeg sem, akkor előbb tömeget kellene növelni, ami nem pár hónap lenne, utána 10-12hét szálkásítás. Tehát kezd tömegnövelő étrenddel..
2012. márc. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 clint ***** válasza:

ugyanerre akartam kilyukadni én is... a srác aki a képen van lehet 80 kiló is, kitudja és szálkás, ha te 76 kilósan kissé pötyhedtebb vagy jóformán rengeteg idő lenne neked ilyesmi testalkat mert izmot kéne növelni kb 10-15 kilót, és azt lediétázni

ilyenkor akár egy 10 kiló is lemehet vesztesz egy keveset izomból is és kb hasonló testalkatod lesz, amennyiben alapból szálkás küllemű avgy akkor jobb a genetikád hamarabb eléred de akkor is 6-8 hónapot mondok...

2012. márc. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Ilyen volt 1 éve(ezt sikerült elérni anno): [link]

Ilyen lett 1 év semmittevés után(10 perce készült kép):

[link]

2012. márc. 15. 12:38
 6/10 A kérdező kommentje:
*az első képet minúszról, vagyis kissé pocakos voltam 0 sport múlttal, fél év heti 3-4 edzésével hoztam össze.
2012. márc. 15. 12:40
 7/10 A kérdező kommentje:
A zsírt mindenképpen el akarom tűntetni, erre heti 1 úszást, és az edzések végén futást gondoltam, emellett has/felkar/mell amit rendbe kéne hozni. A háttal nem lesz gond. Valamint étrend összeállításához abszolút nem értek, többször is nekiláttam de belekavarodtam. Kreatin/Protein stb.. ből mit mennyit lenne érdemes. Milyen gyakorlatot milyen ismétlésben milyen intenzitással.
2012. márc. 15. 12:44
 8/10 thewhiteman ***** válasza:

elküldtem az alapismereteket,azt olvasd el, és érteni fogod.

és írtad ,hogy nem vagy kíváncsi az ilyen válaszokra de 3 hónap alatt ezt felejtsd el

2012. márc. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Írtam hogy körülbelül. :) Az alapismeretek megvannak, én valami speiálra gondoltam, étrenddel.
2012. márc. 15. 14:11
 10/10 clint ***** válasza:

ne fuss edzés után, akkor már inkább előtte...

regenerálódás miatt. 3 hónap alatt nem fog menni sajnos...

2012. márc. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!