Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Érdemes teljesítményfokozók...

Érdemes teljesítményfokozók szedésébe kezdenem 21 évesen?

Figyelt kérdés

4 hónapja intenzíven edzek (heti 4x) de túl lassú a fejlődés drága fehérjék és tömegnövelők mellett is. Félek a mellékhatásoktól, mivel két egészségügyi problémám van: magas, 6-os értékű koleszterin és vérszegénység. Koleszterinemre most már jobban odafigyelek a táplálkozással. Konkrétan vagy Thai anabolt, vagy Metalt szednék, de nem akarom évekig, hónapokig szedni, max egy másfél/ két hónapos kúrát lelkiismeretesen végigcsinálni. Eddig biztos voltam a dolgomban, de miután végignéztem youtuben a Szuperemberek - Szteroidok című videót elgondolkodtatott, ezért kérném a tanácsotokat.

Ki mit tanácsol? Elsőre ezek túl erős szerek nekem? Ha elkezdek egy kúrát, használhatok mellette tömegnövelőt, fehérjét? Májusban vizsgázom... egy ilyen kúra hatással lehet majd a teljesítményemre? Tesztoszteronszint visszaállítót érdemes szedni a végén, vagy bízzuk a természetre?



2012. márc. 15. 18:54
 1/7 anonim ***** válasza:
én nem tenném
2012. márc. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 G'sX ***** válasza:
természetre nem bíznék esetedben semmit, már egyszer rá bíztak mégis élsz, megbízhatatlan
2012. márc. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ha ebből lesz pénzed záros határidőn belül,akkor szedjed.

de a lakótelepre bekoxolni csak úgy,totál felesleges és céltalan minden szempontból.

4 hónap edzésmúlttal meg nevetséges ötlet és ha 4 hónap után megállt a fejlődésed,akkor a kajáról sem tudsz semmit,ez eléggé egyértelmű.

2012. márc. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kajával kapcsolatban napi 5x 6x eszek és 3000-3500 kalóriát viszek be, edzés előtt Nitro Pure Whey Gold fehérjét iszom, utána amino star tömegnövelőt mellé kis glutamin. Edzésem napi 1 óra 15 perc vagy másfél óra, egy edzés két izomcsoport, összesen 6, max 7 gyakorlat. 7-8 óra alvás mindig megvan. Nem tudom mit tehetnék még...
2012. márc. 16. 21:11
 5/7 anonim ***** válasza:
emeld 3800-4000re a napi kal bevitelt.
2012. márc. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
így is alig bírok 3500-at magamba tömni... nem bírok többet, valami más hasznos tanács?
2012. márc. 16. 22:13
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha magas a koleszterined semmiképpen ne használj szteroidokat!! 4 hónapos edzéstől pedig ne várj még semmit!!
2012. márc. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!