Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mma, box, vagy thai box?

Mma, box, vagy thai box?

Figyelt kérdés
17 éves srác vagyok, 1 éve krav maga-ázom aktívan emellett szoktam kesztyűzni boxolókkal és kudosokkal. Úgy érzem heti 2 edzés már kevés,és szeretnék még 1 edzés típust, ezúttal küzdősportot.Box-ot nagyon szeretem,thai box is tetszetős, és mma is nagyon vonz, ti melyiket ajánlanátok krav maga mellé ? 178 cm és 85 kg vagyok,kellően elmebeteg a küzdősportokhoz+biciklizem sokat :) versenyzés erősen érdekelne.

2012. márc. 15. 22:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem az MMA ráver mindegyikre.. nekem legalábbis az a favorit.
2012. márc. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
64%
én thai boxolok a boxolókat simán verem de mma harcossal még nem volt dolgom.. az edzések szempontjából a box a legkönyebb az mma és thai box sokkal nehezebb meg tanulni is nehezebb őket de mivel te krav magázol ezért az mma a leg kézen fekvőbb neked..
2012. márc. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%
Egyértelműen boksz. ezt oktatják a legjobban, és ez a legjobb is ezek közül. Thai-boksz edzésekről rosszak a tapasztalataim, olyan meg, hogy MMA edzés elvileg nem is létezik.
2012. márc. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
de van mma pesten és nálunk is északon :)
2012. márc. 16. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 TheIce válasza:

MMA edzés nem létezik..:)))

Akkor tisztázzunk valamit...:)


MMA:

Itt arról van szó hogy kézzel lábbal és földön kell jónak lenned.

Azaz ha földön:Brazil jiu jitsu birkozás judo és itt sorolhatnám még és hozzá veszem a thai box ot/kick boxot és itt hosszú lehet a sor akkor már is összerakod az MMA-t..


Azaz nincs más dolgod mint találni egy olyan helyet ahol ezeket oktatják...és hogy egészen konkrét legyek:


Thai box:

[link]


Vörös Róland az edző, akik kicsit is benne vannak a világban azok tudják hogy hihetetlen jó többszörös világbajnok...és zseniális technikás edző


MMA:

[link]


Van videó az oldalukon...


Egyébként én is Krav magázok 2 éve, és nagyon kell oda tökéletes kiegészitő az MMA, hiszen mindkettőben vannak földharcok és láb illetve kéz technikák...


De ha a földharcot nem szereted akkor thai box...


Jó edzést neked..

2012. márc. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
52%
Egyértelműen boksz,a thaiboxosok csak combrúgásban jók az mma meg szabályrendszer szóval ott személyfüggő
2012. ápr. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
A thai bokszot tudom ajánlani.Hasznosabb a boksznál , mert megtanulsz ütni és rúgni is.
2012. máj. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

Én MMA-t ajánlom. 2 éve csinálom, versenyszerűen. Előtte 3 év karate és 4 év KEMPO.

Krav maga mellé tökéletes az MMA. Boksz szinte nem jó semmire sem. Egy bokszoló csak közel tudd harcolni. Thai box se rossz, de nekem hiányozna a földharc.

2012. máj. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
52%
5ik válaszoló nagy hülyeséget mondott. a thaiboxosok mért csak combrúgásokban lennének jók? még ütést is többet tud egy thaiboxoló mint egy sima boxoló. rúgni meg rúghat akárhova..testre,fejre,belső combra,külső comb csak a k-1 szabály rendszerben szoktak aszem sokat inkább combra rúgni. nézz inkább thai boxot ne k-1-et..
2012. máj. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 rostas martin ***** válasza:
67%
En bokszolok es volt sparringom muay thai osokal.Egy rugasuk van es szar allokepeseguk.lement ket egyenes a muay thaiosnak es tobbnyire kidolnek.
2013. ápr. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!