Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék nyár végére...

Hogyan tudnék nyár végére megtanulni húzódzkodni?

Figyelt kérdés

Melyik izomcsoportot veszi legjobban igénybe amikor függeszkedésből felhúzód magad (alsó madárfogással).

Kondiba még csak 2 hónapja járok (még egész testes edzést végzek de majd lassan váltok bontottra és melyik izomcsoportra álljak rá jobban"h ez nyár végére menjen ?)

ja és lány vagyok


2012. márc. 16. 09:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia, invertált evezéssel kezdenék, valamint társ segítségével, próbálkoznék a húzódzkodni aki a hátul összekulcsolt lábadnál emel amennyit kell, van erre kitalált gép is, de az sz*r mert sokkal jobb ha partner segít:)
2012. márc. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Technikai segítségek, szerintem akkor fejlődsz ebben a legjobban, ha ezt próbálgatod, nem mást. Pláne, hogy hozzászoksz.

Hajrá!

2012. márc. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Fekvőtámasz vazze!!!
2012. márc. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi az első kettőnek :)


utolsó meg igen tudok szabályos fekvőtámaszt csinálni de attól független nem tudom magam felhúzni vágod vazeeeeeeee?!

2012. márc. 16. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!